2737
2734
عنوان

امشب حنابندونمه تنهام نذارید دیگه🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 81 پست

مبارکا باشه عروس خانوم خوشگل 😍😍😍♥️

انشاءالله خوشبخت ترین باشی عزیزدلم

استرس و ناراحتی نداره دیگه راحت میشی میری سرخونه زندگیت

این بار دیگه تعلیق شم دیگه برنمی‌گردم🥺🥺💔                                                                                                                        مْردن هایته کوی/ژیان کوشتمی🚶🏻‍♀️💔

اولا تبریک میگم گلم ایشالا خوشبخت بشی 

نگران نباش ارایشگرها همیشه میگن دیر اومدی 

اون کار خودشو می‌کنه 

و اینکه الان در حال حاضر بهترین روزهای زندگیت رو لذذذذت ببر چرا استرس داری واسه فردا و اینا 

خونه خود آدم از خونه پدری هم بیشتر میچسبه و راحت‌تری حالا بذار ایشالا بری خودت تجربه می‌کنی ،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گیلی گیلی گیلی 

کی ب حجله کی ب حجله شازده دوماد با زنش 

کی بگرده دور حجله خواهر کوچیک ترش 

یار مبارک بادا 

ایشالا مبارک بادا

انشاالله قسمت همه مجردای سایت از جمله خودم 🤣

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
2731
کی همراته

خواهر شوهرم یکسره داره شکلات میذاره دهنم میگه فشارت نیافته🤦‍♀️

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
خواهر شوهرم یکسره داره شکلات میذاره دهنم میگه فشارت نیافته🤦‍♀️

نترس ریلکس باش تا پوستت بی حال نشه و زیر چشمت گود نشه 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
گیلی گیلی گیلی  کی ب حجله کی ب حجله شازده دوماد با زنش  کی بگرده دور حجله خواهر کوچیک تر ...

انشاءالله 

این بار دیگه تعلیق شم دیگه برنمی‌گردم🥺🥺💔                                                                                                                        مْردن هایته کوی/ژیان کوشتمی🚶🏻‍♀️💔
2738
صد در صد زیبا میشی.حالا گفته بود ساعت چند بیا؟چرا دیر رفتی؟ فردا دیگه برا عروسیت به موقع برو حتی نیم ...

فردا ساعت ۶صبح وقت داده!!

حالا امشبم معلوم نیست تا کی طول بکشه🥺

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد

اویییی عروس کوچولو هم هستی؟😍🥺🫂🫀

واسه همینه استرس داری

بابا نترسا خوش باش 

بعدش میخندی به خودت میگی این همه استرس الکی چی بوده

لطفا بااین ذوق و حال خوبت برای حاجت منم دعاکن و از خدا بخواه همچین روزیو باعشقم تجربه کنم و خوشبخت بشم کنارش🌸🍁

وقت مرگم نفسی مهلت دیدار بده🤍وانگهم تا به لحد خرم و دلشاد ببر🤍اگر خواستی زندگینامه شهید محمدرضا حقیقی رو بخون شهیدی که در قبر خندید🤍با دل پاکت برای من هم دعا کن که حاجت روا بشم🤍اللهم عجّل لولیک الفرج🤍
لطفا بااین ذوق و حال خوبت برای حاجت منم دعاکن و از خدا بخواه همچین روزیو باعشقم تجربه کنم و خوشبخت ب ...

انشالله انشالله

2706