2401
2404

اون یکی تاپیک رفتین بابا تنهام نذارید🥺

از ساعت ۱۲آرایشگاهم میگه دیر اومدی دیرم میری🥺

حالا اشکال نداره بالاخره که راهم میندازه دعا کنید قشنگ بشم🥺وای اصلا نمیدونید که دارم میمیرم فردا شبم عروسیمه که کلا میرم خونه خودم اون دیگه خیلی استرس آور تره دلداریم بدیییید😭

باش همتون راست میگید باش من چرند میبافم ولی تو تاپیکای دیگه بجز استارتر کس دیگه ای ریپلای نزنه😐😐💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

کی همراته

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .

تنها چرا عروسی اونهمه ادم میاد 

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2417
اخی خوش بخت شی برو حاااااال کن

چرا نمیتونم حال کنم😂🤦‍♀️همش استرس داره جونمو میخوره🥺

باش همتون راست میگید باش من چرند میبافم ولی تو تاپیکای دیگه بجز استارتر کس دیگه ای ریپلای نزنه😐😐💔💔💔

ایشالا خوشبخت بشی

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

مبارکا باشه عروس خانوم خوشگل 😍😍😍♥️

انشاءالله خوشبخت ترین باشی عزیزدلم

استرس و ناراحتی نداره دیگه راحت میشی میری سرخونه زندگیت

این بار دیگه تعلیق شم دیگه برنمی‌گردم🥺🥺💔

اولا تبریک میگم گلم ایشالا خوشبخت بشی 

نگران نباش ارایشگرها همیشه میگن دیر اومدی 

اون کار خودشو می‌کنه 

و اینکه الان در حال حاضر بهترین روزهای زندگیت رو لذذذذت ببر چرا استرس داری واسه فردا و اینا 

خونه خود آدم از خونه پدری هم بیشتر میچسبه و راحت‌تری حالا بذار ایشالا بری خودت تجربه می‌کنی ،

گیلی گیلی گیلی 

کی ب حجله کی ب حجله شازده دوماد با زنش 

کی بگرده دور حجله خواهر کوچیک ترش 

یار مبارک بادا 

ایشالا مبارک بادا

انشاالله قسمت همه مجردای سایت از جمله خودم 🤣

میشه لایکم نکنی؟ 😐 پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
2407