2703
2553
عنوان

لباس مجلسی قرض میگیرید؟

18 بازدید | 13 پست

از دختر خاله و...؟

برای مجلس ، عروسی و...

چون الا لباس مجلسی گرونه بعد هم زیاد به کار نمیاد

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍

نه 

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه 

اهالی نی نی سایت. من اسم کاربرایی که باهاشون دعوام میشه یا بحثمون میشه رو یادم میره ، بازم ریپشون میکنم یا میرم به تاپیکشون 🥴اصلا به اسم کاربری توجه نمیکنم 😐دست خودم نیست. شما هم مثل منید؟؟
2720
نه 

چرا؟

بدیش چیه؟

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍
2714
چرا؟ بدیش چیه؟

چون اهل پوشیدن لباس مجلسی نیستم برای همین 

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
بله از دختر خواهر شوهرم برای عروسی داداشم گرفتم لباسش خیلی شیک بود 

بیشتریا گفتن نه 

مگه بدیش چیه آدم از دخترخالش بگیره 😕

چون اهل پوشیدن لباس مجلسی نیستم برای همین 

خب برای عروسی چی میپوشی؟😑

خب برای عروسی چی میپوشی؟😑

تیپ همیشگیمو میزنم میرم 

چجوری بگویم🚶🏻‍♀️🤝🏻

بیشتریا گفتن نه  مگه بدیش چیه آدم از دخترخالش بگیره 😕

من دختر خاله ونمیدونم چون ندارم ،ولی اگر رابطتتون صمیمی اشکال نداره شما هم بعداً میتونید بهش قرض بدید،ما تو خانواده شوهرم به هم لباس مجلسی قرض میدیم وطرف دیگه فامیل می‌پوشیم که مشخص نباشه واسه کیه،