2726
عنوان

با خاطرات تلخ گذشته چه کنیم ؟

140 بازدید | 34 پست

من ده ساله ازدواج کردم همش ذهنم برمیگرده به نامزدی و عروسی و اوایل که خانواده شوهرم اذیتم میکردن و کلی حرص میخورم ، چیکار کنم واقعا ازین فکرا خلاص بشم، تا حواسم از افکارم پرت میشه یهو میبینم کلی حالم بده 

متاهل هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدمیزاد کلا اینطوریه.

خاطرات بد فراموش نمیشن در عوض خاطرات خوب خیلی زود فراموش میشن.

چاره ای نیست باید زندگی کرد.

هی نباید بهشون فکر کنید. خودتونو مشغول لحظات خوش الان بکنید.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2728

هر کی میگه فراموش کن درست میکه اما باید بشه که فراموش کرد بعضی خاطرات تو ذهنت نقش بسته و فراموش شدنی نیس عین ی فیلم میاد تو ذهنت منم کلی خاطره بد تو ذهنم حالم خراب نیمته

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 

تنها راهی که این روزا به ذهنم میرسه و به خودم میگم 

میگم فک کن خاطرات بد و گذشته مثل انبار گوه زیر زمین میمونه که هر چی بهش فک کنی انگار داری همشون میزنی فقط بو گندش پا میشه 

چندش آوره ولی بعدش رغبت نمیکنی همچین کاری کنی بش فک کنی

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم

هیچی مثل من فراموش کن ..به روززندگی کن ...بافکرکردن به این چیزا خودتو داغون میکنی داره لحظاتت میگذره باغم سعی کن بخندی خودتوشادکنی باشادی بگذره ...اونا گذشته توروخراب کردن ..خودتون بافکردن به گذشته حال الانتو خراب میکنی 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2706