2726

همش خواب میبینم همسرم بهم خیانت میکنه

هرسری داستانش عوض میشه ولی مضنون اصلی خواب خیانت همسرم به منه

و توی هفته معمولا دو سه بار این خواب رو مبینم

توی بیداری اصلا به خیانت فک نمیکنم چون منو همسرم دیوونه وار همو دوست داریم و برای ساختن اعتماد بینمون خیلی فداکاری ها کردیم

بنظرشما دلیل این خواب ها چیه؟

❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

علت تکرار یه خواب حل نشدن یک مشکل در صمیر ناخوداگاهه ینی خودتون نمیدونید ولی تو گذشته بابتش نگران شدین  شاید یادتون نیاد ولی صمیر ناخداگاه باتکرار یک خواب دایم میخواد حل کنه مشکلو یا همش یاداوری کنه 

نه یک سال و نیمه این خوابو میبینم چندماهه تازه اومدم تو سایت

هیچی نیست بد به دلت راه نده الی با این خوابا ذهنتون درگیر نکن

من میروم،اما زمانی خواهد رسید که درتاریکی های شب بانور شمع به دنبالم خواهید گشت...روحت شاد😔💔
شاید کاش میدونستم چه پبامی داره این خواب ها😔

من خودم بالغ بر ۷ سال هر دوروز درمیون خواب یه پسر مجرد از اشناهامومو میدیدم دیگه خسته شده بودم از دستش در واقعیت اون پسر مجرد بامن اصن کاری نداشت ن عاطفی و احساسی بعد من بااین اقا تو خواب زندگی میکردم انقدر خوابشو دیده بودم اخلاقاش دستم اومده بود باهم مسافرت میرفتیم تو خواب جشن عروسی میگرفتیم😂😂😂😂 دیگه انکار شده بود همسرم بعد از ۷ سال فهمیدم ماجرا چی بووده😶😶😶😶😶

من خودم بالغ بر ۷ سال هر دوروز درمیون خواب یه پسر مجرد از اشناهامومو میدیدم دیگه خسته شده بودم از دس ...

حتی بخاطر خوابام پیش یه روان پزشک رفتم گفتم نکنه دیواانه شدم ولی میگم ک بعد ۷ سال تازه متوجه شدم پیام این خوابای تکراری چیبوده🥺🥺🥺🥺

2706