2733
2734
عنوان

شادی هام خالص نیست...!🛑🛑🧲

6 بازدید | 6 پست

همیشه احساس میکنم روح و جسمم کامل تو یه جا نیس 

قبلا که برا کنکور میخوندم اگه جایی یا مهمونی میرفتیم جسمم اونجا بود و تو ذهنم هی مدام میگفتم وقتی برگشتم ۱۰۰ تا تست فلان درس و میزنم و.....الان هم که دانشگاه قبول شدم بازم شادی یا احساسم خالص نیست و همیشه ته ذهنم یه چیزی هس که نمیزاره همه‌ی وجودم آرامش داشته باشه 

چرا اینجوریم؟ 🥺🥺🥺

افکارت بهم ریختس 

کارات رو با برنامه ریزی انجام نمیدی 

برای همین پرواز افکارت زیاده

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      

کنکور ادمو داغون میکنه🤦🏻‍♀️من ک پشت کنکوریم حتی حوصله خودمم ندارم😞

کاربر آقــــــا نیستــــــم❌❌❌❌ برخلاف کاربری زمخت و خشنی ک میبینین یه چهره خیلی خوشگل و مهربون پشت کاربری هستش😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ذهنیتت‌ اینجوریه گلم

کاراتو کامل انجام بده و بعد یه تایم مناسب بزار برای تفریح و فقط ذهنتو‌ موقع تفریح آزاد کن

حرف همیشگی خودم

موقع کار فقط کار

موقع درس فقط درس

برنامه ریزی داشته باش

یا رب نظر تو برنگردد،با افتخار ترکم، هر وقت به پرتگاه زندگی رسیدم‌ خدا گفت بپر، ترسیدم،اما به خالق جهان هستی اعتماد کردم وقتی افتادم،یکهان اوج گرفتم،من به خدایم ایمان دارم.یک دختر دهه هشتادی عاشق کتاب،درسخون،پر از تجربه،خوشکل موشگل😂و همینطور ضربه دیده از روزگار، از آدما🙂یادمه از بچگی تا این لحظه هیچوقت خوشبختی ندیدم،اما بازهم خدایا شکر حتی بخاطر حکمت مشکلاتم⁦❤️⁩
2728

چون کمال گرایی

هر روز لیستی از داشته هاتو بنویس و بابتشون خداروشکر کن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا