2737
2734

سرامیک سفید خیلی خونه رو دلباز و روشن می‌کنه

سالهاست ندیدم کسی طرح پارکت بزنه

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من طرح پارکت دارم، از به لحاظی خیلی خوبه، مثلا اگه یه ماهم طی نکشی اصلا نشون نمیده تمیز نکردی و مو و پرز رو نشون نمیده، اما سرامیک سفیدم خیلی خونه رو دلباز و قشنگ میکنه فقط بدیش اینه همیشه باید تمیزش کنی یه پرز یا تار مو رو نشون میده 

2738

سرامیک سفید آشغال و مو خیلی نشون میده درجه بندی داره اگه جنس خوب نخرن بعضیاش به زردی یا طوسی میزنه که توی سطح بزرگ مثل پذیرایی خیلی زشت میشه اگه زیر کارش خوب انجام ندن ترک بخوره نشون میده الان همسایه ما زده خیلی بد شده بعضیاش رنگش طوسی یا زرده نشست کرده چندتا دونش ترک خورده 

حالا شما هم ناراحت نباشه چندسال دیگه عوض میکنی 

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷

سفید قشنگه ولی واقعن اذیت کننده اس 

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
خیلی خوب کاری کردی من سفید زدم پشیمون شدم 

اگه فرش کلا میندازی بیخیال شو فکرشو نکن.برا من دوتا ۱۲ متری می خورد چون طرح پارکت زدم اونارو فروختم دوتا ۶ متری انداختم نزدیک ی متری از هرطرف باز مونده