2737
2734
عنوان

با لجبازی بچم چطور برخورد کنم؟

586 بازدید | 14 پست

دیروز رفتم خونه مامانم یهو الکی شروع کرد به پرت کردن وسایل هیچکس عکس العمل نشون نداد. دوباره اومد ظرف غذا رو برعکس کرد. بعدش الکی گریه کرد. پسرم ۲سال و ۴ ماهشه و نمیتونه درست صحبت کنه. به نظر خودم چون نمیتونه منظورشو بگه اینکارو میکنه ولی نمیدونم در مقابل اینکاراش چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها ک همشون ی دوره لجبازی رو دارن

فقطم باید بی محلی کنی تا دیگه اون کارو انجام ندن

اگه واسه صحبت کردنش نگرانی ببرش گفتار درمانی

درست وسط زندگی نشسته‌ام..غمگین..امیدوار..خسته و ادامه دهنده..و..ادامه دهنده...

بچه منم دوسال و دوماهشه صحبتم میکنه کاملا 

ولی کماکان لجبازه البته نه در این حد پرت کردن و.. ولی خب لجبازه خیلی مخصوصا وقتی پدرش خونه باشه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️شده غذاشو برگردونه

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
2738
بچه ها ک همشون ی دوره لجبازی رو دارن فقطم باید بی محلی کنی تا دیگه اون کارو انجام ندن اگه واسه صحب ...

بردمش گفته خداروشکر مشکلی نداره و اینکه چند جا بردمش همکاری نمیکنه با گفتاردرمانگر  

من بچه یکی از فامیلامون لجباز بود بی توجهی میکرد بدتر میشد ولی الا هروقت لج میکن یا چیزی میخاد بامهریونی باهاش رفتار میکن ک چقد امروز اقا بودی وایی برات باید جایزه بگیرم یا امروز ب بابات باید بگم چقد خوب بودی الا انقد اوکی شده ولی خب ۵ سالش

زیر هر آسمونی باشی بدون بارونش منم💖
بچه منم دوسال و دوماهشه صحبتم میکنه کاملا  ولی کماکان لجبازه البته نه در این حد پرت کردن و.. و ...

افرین تا وقتی که خودمون دوتاییم توو خونه هیچ مشکلی نداریم خیلی خیلی خوبه ولی تا یه جا میریم که خیلی بهش توجه میکنن اینطوری میشه

بخدا مدام بهش محبت میکنم و اینکه تا قربون صدقش میریم اینکارارو میکنه

پس واکنش نشون ندیدید که حساس شه

لجباز گونه هم باهاش رفتار نکنید ،مثلا اگه از خونه مامانتون نمیاد و میخواد بمونه نگو زود آماده شو بریم ،بگو الان بریم ؟یا بعد از اینکه مثلا میوه تو خوردی،یا اگه اسباب بازیاشو جمع نمیکنه نگو زود جمع کن بگو خودت میتونی جمع کنی یا کمکت کنم؟خیلی وقتا ماها خودمون بچه هامونو لحباز بار میاریم

بردمش گفته خداروشکر مشکلی نداره و اینکه چند جا بردمش همکاری نمیکنه با گفتاردرمانگر  

خوب میشه ولش کن

خیلی حساس نشو

درست وسط زندگی نشسته‌ام..غمگین..امیدوار..خسته و ادامه دهنده..و..ادامه دهنده...
2706