2733
2734
بچه های من تا چهار پنج روز تب میکردن دهانشون و گلشون هم زخم شده بود چیزی نمیتونستن بخورن انشاالله دخ ...

عزیزم الهی سلامت باشن همیشه

خیای ویروس مزخرفیه خدا بخیر کنه 

باشه چشم حتما

💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام پسر من دارو نمیخورد تا یه هفته تب داشت بردیمش دکتر بهش سه تا آمپول آمپی‌سیلین داد تا خوب شد البته تا یه مدت بعدش سرفه میکرد و آبریزش داشت ولی تبش با همون آمپول اول قطع شد سرفه و آبریزش هم کم کم خوب شد

2731
بچه های من تا چهار پنج روز تب میکردن دهانشون و گلشون هم زخم شده بود چیزی نمیتونستن بخورن انشاالله دخ ...

گلشون کجاست

منم دخترم شب اول انقدر تبش شدید بود که فردا دیدم سقف دهنش زخم شده بود از یط طرف مریضیش از یک طرف نمیتونست چیزی بخوره گرسنش بود ولی نمیتونست چیزی بخوره

عزیزم فقط سروم باید بزنه هیچ جوره پایین نمیاد دکتر ما گفت چرک خشک کن هم فقط آزیترومایسین 

دو روز پیش بهش سرم هم زدیم نمیدونم چرا قطع نمیشه تبش خیبی مقاومه 😭

💔💔💔

موز سیب شربت آبلیمو عسل

از همه مهم تر قرقره ی آب نمک هر چی بیشتر بهتر چون عفونت گلو رو خشک میکنه

سوپ هم حتما توش گوشت گوسفند یا بوقلمون ...کباب مرغ گوجه رم بزار کباب بشه کنارش حتی ماهی کبابی

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
2738
پسر منم الان تب داره پریشب سزم زدیم خوب الان تبش بالا دارو اصلا نمیخوره.   شیافم حساسیت دا ...

بدبختی گیر کردیم بقرآن 

خودمم دارم میمیرم چن شبه هم نخوابیدم مریضم هستم

💔💔💔

[QUOTE=259217252]عزیزم الهی سلامت باشن همیشه خیای ویروس مزخرفیه خدا بخیر کنه  باشه چشم حتما[/QU

آره واقعاً خیلی بده تبش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
موز سیب شربت آبلیمو عسل از همه مهم تر قرقره ی آب نمک هر چی بیشتر بهتر چون عفونت گلو رو خشک میکنه س ...

موز سیب شربت آبلیمو عسل

از همه مهم تر قرقره ی آب نمک هر چی بیشتر بهتر چون عفونت گلو رو خشک میکنه

سوپ هم حتما توش گوشت گوسفند یا بوقلمون آخر سر هم چهار تا اناب بشکن بنداز توش و یه کمی گل بنفشه...کباب مرغ گوجه رم بزار کباب بشه کنارش حتی ماهی کبابی با اینا تقویتش کن

جوشونده هم آویشن 

اگ بتونی انار پخته هم بهش بدی ک عالیه بزار رو شعله پخش کن هر چند ثانیه بچرخونش همه جاش کباب بشه بعد بده کلشو بجز پوست بیرونیش داخلشو بخوره...خرمالو هم ضد سرفه س...

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
گلشون کجاست منم دخترم شب اول انقدر تبش شدید بود که فردا دیدم سقف دهنش زخم شده بود از یط طرف مریضیش ...

گلوشون منظورمه بچه های منم تا چند روز با گریه یه چیزی میخوردن چند بار شربت دیفن هیدرامین دادم تا بهتر شدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موز سیب شربت آبلیمو عسل از همه مهم تر قرقره ی آب نمک هر چی بیشتر بهتر چون عفونت گلو رو خشک میکنه س ...

همه اینها که گفتی خیلی خوبه ولی تا تب دارن موز نباید بخورن تبشون بالاتر میره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه اینها که گفتی خیلی خوبه ولی تا تب دارن موز نباید بخورن تبشون بالاتر میره

من همیشه موز و سیبو شنیدم! درسته شاید موز برای بعد تب خوب باشه چون اشتهاشون ب غذا کمه تقویتشون میکنه

مرسی ک گفتین💚🌷

2706