2726
عنوان

طبیعی یا سزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3510 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه مخالف سزارین بودم ولی دیگه تا این حد نمیدونستم ضرر داره وقتی این مطلب رو خوندم دلم نیومد نیام اینجا بزارم چون واقعا اعتقاد دارم که مردم ما از رو عدم آگاهی تن به سزارین میدن
مرسی عزیزم

من امروز بالاخره موفق شدم چند تا دکتر زنان تو شهرمون پیدا کنم که طبیعی زاییدن. آخریش 3 ماه پیش زایمان در آب انجام داده و تا بچه درومده سریع از دست ماما قاپیدتش و گفته چه لذتی داره دیدن بچه بعد از درد زایمان!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
شیوا من هم اینجا یک بار سر زایمان یکی از دوستام به عنوان همراه بودم پرستار میگفت شوهر من میگه تو که اینقدر خانوم ها رو هنگام درد زایمان میبینی چجوری میخای بچه دار شی و طبیعی زایمان کنی پرستاره بهش گفته بود برا اینکه تا حالا هیچکس رو ندیدم که بعدش بگه ارزشش رو نداشت. خود من بر خلاف خیلی ها که میگن وای اتاق زایمان وحشتناک هستش اصلا این حس رو نداشتم ناراحت بودم که دوستم درد داره ولی حتی به عنوان ناظر هم فراموش میکنی بخش دردش رو وقتی میبینی به محض اینکه بچه رو میزارن بغل پدر مادرش اون ها اشک شوق میریزن این دوست من که حاضر نبود بچش رو یه لحظه ازش جدا کنن
نسیم جان ممنون از مطلبت
من نینی ندارم
اما خیلی استفاده کردم

به نظر من مشکل ما اینکه تو ایران متخصصین حاضر به زایمان طبیعی نمیشن
انگار شانشون اجازه نمیده
و همه اولین چیزی که میگن:
من سزارین انجام میدم برات وگرنه برو پیش ماما
اما به نظر من خیلی لازمه که یه متخصص بالای سر خانوم باشه
از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست نیمه جانیست، در این فاصله قربان شما...
السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
قاصدک جون تو همین سایت یه چند تا تاپیک در مورد زایمان طبیعی هستش و خانوم ها اطلااتشون رو در مورد دکتر هایی که زایمان طبیعی انجام میدن و خوبی و بدی دکتر ها در اختیار هم قرار میدن بلاخره تو ایران هم دکتر با وجدان پیدا میشه که خودش رو به پول نفروشه
ممنون نسیم جان
امیدوارم اگه خداوند بهم نینی داد منم بتونم طبیعی بدنیا بیارمش

طلا جان امیدوارم هرچی صلاحته پیش بیاد
و همه چی خوب پیش بره
از دلم تا لب ایوان شما راهی نیست نیمه جانیست، در این فاصله قربان شما...
السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
جالب اینه که من دوست داشتم که دوستانی هم که قصد سزارین دارن بیان این تاپیک رو بخونن و نظر بدن. زمانی که تاپیک رو میزدم بیشتر قصدم آگاهی دادن به کسایی بود که از رو عدم آگاهی سزارین رو انتخاب کردن چون واقعا اعتقاد داشتم که خیلی ها بخاطر اطلاعات ناقصی که دکترشون میده این انتخاب رو میکنن و وقتی اطلاعات کامل رو بهشون بدی تصمیم درست میگیرن ولی شاید من اشتباه میکردم و ما کلا مردم بی فرهنگی هستیم
2706