2737
2734
عنوان

شربت پلارژین برای سرفه کودک

6517 بازدید | 25 پست

سلام ببخشید شربت پلارژین دادین 

به بچه هاتون خوب بوده واسه سرفه یا نه؟؟؟

دکتر واسه بچم نوشته اما از سرفه نمیتونه بخوابه😔

چیکار کنم ؟ شربت کتوتیفن بدم بهش؟

سری قبل به دکتر نوشت براش زود خوب شد

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان فقط زیرنظردکتربهش داروبده چون ممکنه بعضی ازداروهاباداروهای دیگه تداخل داشته باشن یامناسب این نوع ویروس نباشن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
من دیفن هیدرامین میدم و اکسپکتورانت آب روی آتیشه

دیفن هیدرامین داسه سرفه هم خوبه؟؟؟

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
ممنون پس همون رو براش میخرم 

اگر آنفلوآنزا گرفته فقط با اون اوکی میشه چون پلارژین برای سرماخوردگی خیلی سادست و خیلی داروی قوی نیست

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738
الان فقط زیرنظردکتربهش داروبده چون ممکنه بعضی ازداروهاباداروهای دیگه تداخل داشته باشن یامناسب این نو ...

بله درست میگین

اگر آنفلوآنزا گرفته فقط با اون اوکی میشه چون پلارژین برای سرماخوردگی خیلی سادست و خیلی داروی قوی نیس ...

پلارژین میدم اصلا تاثیر نداره براش 

اما دفعه قبل یه دکتر دیگه بود براش کتوتیفن تجویز کرد

خیییلی سریع خوب شد

2706