2703
2553
عنوان

شما بودین چه حسی داشتین

53 بازدید | 4 پست

۱۵ ساله شاغلم ، تمام حقوقم رو تو زندگی وارد کردم و همش قسط و بدهی دادم ، تو خونه پدر شوهرم میشینیم،  البته به اسم شوهرمه .یه خونه ۶۰ متری خریدیم شوهرم به نامم کرد ، تمام پس انداز خودمم به خونواده خودم میدادم ، که پدرم وضع مالیش خوب نیس ، الان شوهرم میگه خونه رو بفروشیم و یه ویلا شهرستان بخریم ، که باباش اینا اخر عمری برن اونجا، به اسم باباش کنه اما وکالت بگیره ازش ، در واقع بشه به اسم خود شوهرم،  الان موندم با اعصاب خوردی ، که یه عمره دارم کار میکنم ، هیچی ندارم از خودم ، احساس بدی دارم

خدایا شکرت 

اگر به اسم ایشون کنه حتی اگه وکالت نامه هم بگیره در صورت )))((دورازجون  () فوت پدرشوهرتون کلا میره کارای انحصار وراثت و بین بچه ها تقسیم‌میشه.بنظرم براشون بخرید ولی ب نام خودتون باشه یا همسرتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اگه همچین کاری کنی روی حیوون درازگوش رو سفید کردی باباش اگه عرضه داشت خودش برای خودش خونه دا ...

خودش خونه داره ،جز اون به بچه‌هاش هم خونه داده ، شوهرم برای تشکر که اول عروسی بهمون خونه داده میگه اون کارو کنیم ، خودمونم میریم ویلا ، استفاده میکنیم

خدایا شکرت 
2720
خودش خونه داره ،جز اون به بچه‌هاش هم خونه داده ، شوهرم برای تشکر که اول عروسی بهمون خونه داده میگه ا ...

عزیزم کاری که کرده وظیفه پدریش بوده

نرخ خونه اون زمان رو باالان مقایسه کن بالاخره شما از جسم و تنت گذاشتی کار کردی