2703
2553
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 695122 بازدید | 911 پست
-- به جهت آشتى دادن بین زن و شوهر به جهت ناسازگارى بین زن و شوهر 1001 مرتبه اسم مبارک (یا ودود) را بخواند اختلاف رفع خواهد شد.
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللطیف- رساننده نیکوییها و نعمتهای پوشیده و پنهان بر بندگان: این نامی است که ملائکه به برکت این نام اعمال مومنین را به آسمان میبرند امام رضا ع میفرماید هرکس هر روز هشتاد نوبت بخواند از هیچ مقصودی نا مراد نگردد و مهمات او بر آورده شود هرکه را که هیچ نداشته باشد و بی چیز باشد یا از دوستان خود غایبی دارد یا دختری را بخت بسته باشد یا بیماری لاعلاج داشته باشد یا مرادی دارد که به ان نمی رسد اول غسل کند و وضو بگیرد دو رکعت نماز با خضوع و خشوع کامل بگذارد بعد از سلام دادن در همانحال روی سجاده رو به قبله با قلب سلیم صد نوبت بگوید یا لطیف به هر نیتی که کرده باشد آن نیت او بر آورده شودو مقاصد طوری برآورده شود که در تصور نیاید.

الرحیم: مهربان بر بندگان- اگر کسی روزی صد مرتبه این اسم را بخواند خداوند بر او رحیم و مهربان گردد و خلق را نیز بر او مهربان گرداند مخصوصا کسی که در کار خود فرو مانده باشد.
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
الفتاح- گشاینده هر کار بسته که خواهد: هر که را که کارش بسته باشد هر که هر روز بعد از نماز صبح هفتاد و هفت نوبت بگوید کارش گشوده شود و هر کس در هیجده شبانه روز هزارو هفتصدو نودو سه نوبت بخواند چنان فتحی واقع شود که هر گز قبضی در کارش پدید نیاید و عجایب از غیب بیند.
2720
16) مداومت بر این اسم مقدس سمیع الدعا و مجیب الدعا موجب استجابت دعاست.
) جهت رفع حوائج مهم (یک یا چند حاجت)، کمی بعد از طلوع آفتاب روز جمعه یا در صورت موفق نشدن، بعد از نماز ظهر و عصر روز جمعه، 1001 مرتبه خواندن اسم مبارک المجیب بسیار مجرب است.
--به جهت استجابت دعا، آن را با یا ذالجلال والاکرام ختم نمایید.

--هر که در سجده 21 مرتبه نام مقدس یا ذوالجلال و الاکرام را بگوید و حاجت بخواهد روا می‌شود.

--به جهت برآورده شدن حوائج، مداومت بر ذکر یا ذالجلال و الاکرام به تعداد حداقل 9 مرتبه در روز فراموش نشود.
2714
اگر حاجت مهمی داشتید وضو بگیرید و رو به قبله بنشینید و بدون حرف زدن و یا انجام کار دیگری 400 مرتبه سوره مبارکه قدر را تلاوت کنید 200 مرتبه اول را به حضرت خدیجه سلام الله علیها هدیه کنید و 200 مرتبه دیگر را به حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها(مادر گرامی حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف ) هدیه کنید انشا الله حاجت بر آورده میشود
دعا به جهت بچه دار شدن
عبداللّه بن عباس روایت کند از رسول خدا صلى اللّه علیه و آله که فرمودند جبرئیل گفت : یا رسول اللّه صلى اللّه علیه و آله بدان خدایى که تو را براستى به خلق فرستاد اگر کسى را فرزند نباشد این دعا را بنویسد و بشوید و بخورد از آب آن حق تعالى اولاد صالح به او کرامت فرماید و هر که درد اندام باشد و بلغم و ناسور یا درد و بوى بد دهان و زکام و درد قولنج و درد سر و زهر مار و عقرب ، این دعا او را نگاه دارد و به مراد خود برسد (ان شاء اللّه ).

بسم اللّه الرحمن الرحیم
اعوذ بکلمات اللّه التامات کلها من شر کل شیطان و من شر السامه و من کل عین لامه و ان یکاد الذین کفروا لیزلقونک بابصارهم لما سمعو الذکر و یقولون انه لمجنون و ما هو الا ذکر للعالمین کیعص حمعسق اها شراهت اذونى اصاوث آل شداى بحق لا اله الا اللّه محمد رسول اللّه بسم اللّه الشافى بسم اللّه الکافى بسم اللّه المعافى بسم اللّه الذى لایضر مع اسمه شى ء فى الارض و لا فى السماء و هو السمیع العلیم ان یشاء یسکن فیظللن رواکد على ظهره ان فى ذلک لایات لکل صبار شکور انهم یکیدون کیدا و اکید کیدا فمهل الکافرین امهلهم رویدا الریح و اللّه ورائهم محیط بل هو قرآن مجید فى لوح محفوظ بسم اللّه الرحمن الرحیم قل اعوذ برب الفلق من شر ما خلق و من شر غاسق اذا وقب و من شر النفاثات فى العقد و من شر حاسد اذا حسد بسم اللّه الرحمن الرحیم قل اعوذ برب الناس ملک الناس اله الناس من شر الوسواس الخناس الذى یوسوس فى صدور الناس من الجنه و الناس یرید اللّه ان یخفف عنکم و خلق الانسان ضیعفا و صل على محمد و آله اجمعین الان خفف اللّه عنکم و علم ان فیکم ضعفا و صل على نبینا محمد و آله اجمعین ذلک تخفیف من ربکم و رحمه و صلى اللّه على خیر خلقه محمد و آله اجمعین .
مى خواهید داراى پسر شوید
گویند اگر حمد و معوذتین (قل اعوذ برب الناس ، قل اعوذ برب الفلق ) را با تربت مقدسه بنویسند و زن و مرد از آب آن بخورند، زن به پسر آبستن شود.
دعاى حضرت یعقوب علیه السلام براى رفع غم
این دعا براى رفع غم و تعجیل فرج و آمدن غایب یا آمدن مسافر اثر عجیبى دارد و حضرت یعقوب علیه السلام بعد از خواندن این دعا بوى پیراهن یوسف به مشامش رسید.

یا حسن الصحبه یا کریم المعرفه یا خیر اله ائتنى بروح منک و فرج من عبدک یا من لا یعلم کیف هو الا هو یا من سد الهواء بالسماء و کبس الارض على الماء و اختار لنفسه احسن الاسماء ائتنى بروح منک و فرج من عندک .
ز شیخ بهاء الدین عاملى رسیده که در شب جمعه این دعا را بر چهل و یک دانه گندم بخواند و بر بام خانه بریزد تا مرغها بخورند اگر حاجتش روا نشود بر من بد گویند.
بسم اللّه الرحمن الرحیم
لا اله الا اللّه بعونک و قدرتک لا اله الا اللّه بحقک و حرمتک لا اله الا اللّه فرجا فرجنى من امرى فرجا و مخرجا ربنا یا ارحم الراحمین .
به هر یک دانه گندم یک مرتبه بخواند.
سلام .
خوبین خانمهای گل .
نیلی جون همونی که حضرت یعقوب خونده .
من خودم امتحان نکردم . اگه بخونی حتما نتیجش رو برامون بگو .
بووووووووسسسسسسسسس
2706