2733
2734

ماشین ها کنار هم خوبه

نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از  آدمهای این پایین نگییییییردخالق تو راشاد آفریدآزاد آزاد آفریدپرواز کن تا آرزو پرواز را باور نکن...(تویی که داری این پست رو میخونی الهی خدا جوری شادت کنه که اشکات بند نیاد از خوشییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سینکم وسطه خیلی باید احتیاط کنم آب نریزه .البته اکثرا ظرفها رو تو ماشین میزارم زیاد از سینک استفاده نمیکنم اما اگر بخام استفاده کنم باید خیلی مراقب باشم

خدایا کمکم کن ،آدمهایی که دوستشون ندارم دست از سرم بردارن ....😔چقدر تحمیل میکنن خودشون رو اه 
فقط سینک‌وسط البته بهترینش لباسشویی در لندروری هست که اینجا معمولا نمیشه بقیش مخالف قوانین دکوراسی ...

عه کنار هم باشن زشته یعنی ..الان سینک وسط کناهاش ماشین ظرف و لباسشویی گذاشتم ..گفتم شاید کنارهم قشنگتره

2738

ولی سینک وسط قشنگتره .بنظر من ماشین‌ها کنار هم باشن میشه انگار فروشگاه لوازم خانگی .خوددانی

خدایا کمکم کن ،آدمهایی که دوستشون ندارم دست از سرم بردارن ....😔چقدر تحمیل میکنن خودشون رو اه 
2706