2726
عنوان

تک تک دوستام دارن شوهر میکنن الا من😐

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا خرن توهم باید قاطی خریت اونا بشی؟؟بشین زندگیتو بکن مجردیتو بخاطر شوهر از دست نده...درس بخون کار کن از همه ادما قطع وابستگی کن بعد در کمال ارامش و عقل و بدون اجبار یه نفر رو انتخاب کن

난 물만난 물고기 soak up the music
خجالت بکش۱۸سالته شوهر مبخای بوالله زوده

من25 میگم هنوز راه داره😅

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
2728

عزیزم من و دوستام۵ نفر بودیم از محلمون ک آمادگی ابتدایی راهنمایی با هم بودیم توی یه سرویس اون پنج نفر همشون ازدواج کردن و بچه دارن دوتاشون حتی دیپلم هم نگرفتن یکیشون دیپلم گرفت یکیشون هم کنکور داد و یکم رف دانشگاه 

من هنوز مجردم ۲۱ سالمه ولی ترم ۵مامایی هستم از اینک چرا من شوهر ندارم اونا دارن اصلا غصه نمی‌خورم 

چون ی چیزایی من دیدم تجربه کردم ک اونا حتی ب گردش هم نمیرسن

همه چیز بستگی به دید خودت داره گلم هرکس یبار تجربه زندگی داره پس جوری باش ک ازش لذت ببری 💗

دده جونی از من به شمو تجربه نصیحت اصن حرررررف الکی ولی نیگا بکن رابطه ای که توش ای پسرو بهت کم محلی می‌کنه یا بی توجهی می‌کنه یا زنگ نمیزنه یا پیام نمی‌ده ای رابطو دیگه تاریخ انقضاش سر اومده هی خودت کوچیک نکن برو سراغش بیگیر او اُزگل هم سیت چسی بیاد جواب نده ارزش خودت بدون خودت تمومش کن اصن نمیخاد بری بگی خدافظ همی که تو هم پیامش ندیا خود به خود تموم میشه 🤙🏻😏 یه مدت ناراحت باشی عذاب بکشی صدددد شرف داره تا یه عمر بعدن ای گوزو آقا سیت پوز بیگیره 🤣ها دده جونی از ای رابطه های سمی بیوووو بیرون ❤️😘 بیشتر ای کامنتایی که گذاشتم همش بز بز کو کو بودن😪😅
اینارو ول کن پنج تا دوستام زایمان کردن 😂

منم همه دوستام رفتن تازه بعضیاشون بچه دومشون رو آوردن😏😆

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

اینا همونایین ک سه چارسال دیگه یا پنج سال دیگه پشیمونن یا افسردن و داذن زندگی میکننیا تو راه دادگاه اکثریت همینن ک گفتم چخبره بابا الان وقت خوشی کردنتونه شما هنوز بچه ایین شمارو چه ب شوهر داری 

حالا کی گفته شوهر کردن مدال میاره😐

مدال نمیاره. اما ببخشید رک میگم. اگه تا سن بالا مجرد و تنها باشی چطور به نیازت جواب بدی؟ وقتی خواهر برادر و دوستا ازدواج میکنن تنها میشی اونوقت چیکار کنی؟

این حرف شما واقعا به حق نیست😔

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی
من25 میگم هنوز راه داره😅

اره بابا تا سی زوده بنظرم . من ۲۳ سالمه میرم باشگا مسخرم میکنن ازدواج کردم میگن چرا انقد زود. بخدا دیگ روم نمیشه بگم بچم ۵ سالشه 😐😑

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
2706