2410
2404

دوتاشون هم تا چند روز دیگه عروسیشونه 

منم هیچ اینا رو میبینم غصه میخورم 

۱۸ سالشونه..

عضو گروه قرمز مانکن های زیبا ❤😌 تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۵ 🤗وزن شروع ۸۵/۱۵۰😑وزن فعلی ۸۵/۱۵۰😏 وزن هدف ۶۰😍 به امید موفقیت و رسیدن به آرزوی ۱۸ ساله ام 🙃🤍 

چخبره حالا منم فکر کردم چند سالشونه 😐

سانی،ساقی پروکسی‌ سایت هسدم.تاپیک قند شکن و پروکس‌ی‌ زدم سوالی بود اونجا هستم 😁عیار آدمها تو لحظات سخت و دو راهیِ منفعت مشخص میشه‌‌...آگاه كنيد كه بس خفته نماند,,,آنكس كه بداند و بخواهد كه بداند خود را به بالاي سعادت برساند,,, آنكس كه نداند و بخواهد كه بداند جان و تن خود رو ز جهالت برهاند,,,اما آنكس كه نداند و نداند كه نداند در مركب ابدالدهر بماند... .  دهان شماخروجی افکار شماست . وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد . مواظب ویترین شعورتان باشید ،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.تو بگو بهشت کدومه،، اصلا تو این زمين بهشت کجا بود،،ما چه بیخیال و ساده بودیم بهمون،،هرچی گفتن که اشتباه بود،،توبگو بهشت چیشده،،اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک،،تو بگو عشق یعنی چی چی ما که دیدیم بلاخره میره هر عشقی به باد،،من خستم از جماعت زنده کش مرده پرست،،خستم از این دلی که خورده ترک...  

خجالت بکش۱۸سالته شوهر مبخای

بوالله زوده

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!          تیکر عید نوروز❤️🌹

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوجه رو آخر پاییز میشمارن

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2413

۱۸ سالته هنوز غصه نداره که 

بجاش روی یادگیری مهارت و درست تمرکز کن خوشگلم

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2417

اینارو ول کن پنج تا دوستام زایمان کردن 😂

مفرد مونث محصل شاغل🤪🥰 ۷امین کاربری بنده هستند ایشون😐نی نی یار جون بیا باهم دوست باشیم جان من🤍😐سلطآن تغییر مود در ثانیه 😁🥴ولی این خداست که بخشندست من تا جرت ندم ولت نمیکنم داوش😁😌 این که خدا سهم زیبایی همه رو به تو داد اصلا عادلانه نبود ولی خیلی عاشقانه بود 🌱🥺 ولی قهرمان واقعی همون آدم توی آینه هست،،ب خودت مطمئن باش جان من💖💫  خدایا شکرت 💕😽

تو عقب نیستی اونا زیادی جلوان 

قوم شوهر مثل درخت کنار توالتن🌴🚽 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایه شون نشست 😂 بعلههه با اجازتون وقت تلف میکنم ببخشید مثل شما واکسن کشف نمیکنم 🤪❌با توجه به جو سایت و ادب یسری کاربرها جواب یسری معلوم الحال رو نمیدم اگه بی ادبی کردی و جوابت رو ندادم بدون جزو همون دسته ای 😊  

اونا خرن توهم باید قاطی خریت اونا بشی؟؟بشین زندگیتو بکن مجردیتو بخاطر شوهر از دست نده...درس بخون کار کن از همه ادما قطع وابستگی کن بعد در کمال ارامش و عقل و بدون اجبار یه نفر رو انتخاب کن

난 물만난 물고기 soak up the music
2407