2737
2734
عنوان

کیاهیچی نشدن؟؟

167 بازدید | 18 پست

من دست تقدیریه سری مشکلات رقم زدکه نمیتونم برم تواجتماع وپیشرفت کنم.هراس اجتماعی ووسواس فکری دارم.اینقدناراحتم که نگو.ارزودارم شاغل باشم ولی نمیتونم.خونه نشین شدم.حسابداری خوندم.

........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طراحی دوخت خوندم بهم کار پیشنهاد شد اما رد کردم 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2738

دست تقدیر کاری کرده ک از بس از بچگی تو دعوا بزرگ شدم تا صدا یکی میره بالا چار ستون تنم ب لرزه می افته و عینه سگ میترسم و گریه میکنم امسالم کنکور دارم هنوز شروع نکردم ک حداقل از این خراب شده برم. شرایط من بدتره ک🙂

منم لیسانسحسابداری دارم و هیچی نشدم و وسواس فکری دارم شدید ،افسرده هم هستم بابامم آدم سرکوب کنیه،همش بهم میگه هیچ گوهی نشدی  گاهی دلم میخواد آتیشش بزنم وقتی بهم میگه

قبول ما بد بودیم،شما از خوبیات بگو ما شرمنده شیم
2706