2726

دارم میمیرم خیلی خیلی درد دارم دیگه طاقت ندارم می‌خوام برم عمل کنم خسته شدم 

توروخدا اگه کسی تجربه لیزر داره بهم بگه 

دکتر خوب تو همدان سراغ دارین برای جراحی؟

خدا این دردو به هیچکس نصیب نکنه 😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی چی عود کرده؟

یعنی آبسه کرده عفونت کرده نمیتونم راه برم نمیتونم بشینم نمیتونم رو کمرم بخوابم 

نمیتونم سر پا وایسم دردش وحشتناککککک اندازه دو تا لوبیای گنده تو دمبالچم عفونت جمع شده هر کاری میکنم بیرون نمیاد پدرمو در اورد 

ببین ی روش سنتی هستش ک چند نفر نتیجه گرفتن اگه میخوای امتحان کن

آسیاب شده اسفرزه و حرام مغز گوسفند وپماد سیاه از عطاری بگیر اینارو ی ضماد درست کن شبا بزار رو کیست کامل تخلیه میشن

میشه یه صلوات برام بفرستی ک کارامون روبراه بشه🙏ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده❤️
یعنی آبسه کرده عفونت کرده نمیتونم راه برم نمیتونم بشینم نمیتونم رو کمرم بخوابم  نمیتونم سر پا ...

وای خدا 🥴😳💔

امید وارم زودتر خوب شید🙏💖

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
یعنی آبسه کرده عفونت کرده نمیتونم راه برم نمیتونم بشینم نمیتونم رو کمرم بخوابم  نمیتونم سر پا ...

من شنیدم مرهم سیاه برا اینچیزا خوبه باعث میشه سرباز کنه ، باز خودت تحقیق کن تاپیک بزن از چند نفر بپرس چون خودم تجربه ندارم فقط شنیدم

🤍🌱
کجات هست؟ پشتتون؟؟ چرا لیزر نمیکنی راحت شی

دنبالچمه  نمیتونم راه برم نمیتونم بشینم نمیتونم رو کمرم بخوابم 

نمیتونم سر پا وایسم دردش وحشتناککککک اندازه دو تا لوبیای گنده تو دمبالچم عفونت جمع شده هر کاری میکنم بیرون نمیاد پدرمو در اورده نمی‌دونم کدوم دکتر برم تو همدان نمیدونی دو روزه فقط کارم شده گریه 

مادربزرگم با ارد و دم کرده پونه یه خمیر درست میکرد میزد روی آبسه تند تند این کارو میکرد تا عفونت کشیده میشد امتحان کن شاید موثر بود فقط اینکه خمیرت باید گرم باشه وقتی میذارید

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
دنبالچمه  نمیتونم راه برم نمیتونم بشینم نمیتونم رو کمرم بخوابم  نمیتونم سر پا وایسم دردش ...

نوبت بگیر سریع عمل کن 

انبرنسارا دود بده همونجارو خشک شه عفونتش

قفس نشین همه را راه راه میبیند :) [کلماتی ک درگفتگو به کار میبرید ارتباط تنگاتنگی با سطح شعور،وفرهنگ خانواده یتان دارد]
مادربزرگم با ارد و دم کرده پونه یه خمیر درست میکرد میزد روی آبسه تند تند این کارو میکرد تا عفونت کشی ...

خواهر من کار از این حرف ها گذشته فقط می‌خوام عمل کنم خیلی عذاب میکشم مامانم خمیر زردچوبه وپیاز درست کرده سری های قبلی تاثیر داشت ولی این سری دردش رو بیشتر کرد اون جوشع بزرگتر شده ولی تخلیه نشد