2733
2734
عنوان

۵۰۰ صلوات هدیه ب همه اموات♥️🌺

91 بازدید | 26 پست

سلام دلتون شاد 🌹 روز جمعس نیت کنید و صلوات هدیه کنید ب همه اموات،بدوارث،بی وارث،پدران و مادران آسمانی 

چشم انتظارند🌱 خدا دلتون و شاد کنه 

سلام۱۰۰تا سهم من

من یک#زن مسلمان ایرانی هستم که هم#زندگی دارم هم#آزادی اولین کسی که از حقوق من دفاع کرد پیامبرم بود که اجازه ی زنده به گورشدن جنسیتم را نداد وبا دخترش به دنیا ثابت کرد که زن هم باید در اجتماع حضور یابد خدایم مرا مکرم دانسته اگر قرار باشد کسی از حقوق من دفاع کند کسی که به حاملگیه اش از راه فحشا قبل از ازدواج افتخار میکند نیست کسی که از نرسیدن دارو به#زنان ایرانی دفاع میکند حق ندارد از حقوق من دفاع کند من #زن هستم زنی که تنها برای #برهنگیم از من دفاع میشود برای رفع تحریم های داروهایم جنسیت زنانه ی من را فراموش میکنند اینها حق ندارند از حقوق من دفاع کنند کشوری که دو سال است به #زن اجازه ی رانندگی داده است نباید از حقوق #زن دفاع کند کسی که منتقد کشورش را در اسید سوزاند نباید از #آزادی بگوید فردی که در حالیکه همسرش در کنارش نشسته است جنسیت#زن را در مصاحبه ای با خبرنگاران آمریکایی احمق میداند و همسرش را به روسای آمریکایی قرض میدهد نمیتواند از حقوق زنان دفاع کند کشوری که در فروشگاه#دیزین گوف(فروشگاه فروش زنان) روی زنها اتیکت میزند و آنها را پشت ویترین میگذارد و مردها با نگاه کردن به بدنشان آنها را انتخاب میکند حق ندارد از حقوق من دفاع کند من اینکه فرقه ای که هجده نفر از هموطنانم را در یک مراسم عروسی با پیت حلبی جلوی پای عروس سر بریدند تا عروس بله بگوید از حقوقم دفاع کند را ننگ میدانم کسی که به زنان تشکیلاتش اجازه ی انتخاب رنگ روسری هایشان را نمیدهد قدرت باروری را از زنان گرفت فرزندانشان را از آنها گرفت کسی که همه ی زنان تشکیلات را به عقد#مسعود رجوی درآورد حق ندارد از حقوق من دفاع کند کسی که شکنجه هایش در بین داعشی ها هم به قول ما امروزی ها قفل است نباید از #آزادی بگوید من نمیخواهم کسی که ازدواج با پدر مادر عمه عمو خاله دایی پدربزرگ مادربزرگ را حلال میداند از حقوق من دفاع کند من هم زندگی دارم هم آزادی...✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

هدیه به پدر @دخترلاکچری20  

هدیه به مادر بزرگ سید مهدیار @مامان،مهدیار  

هدیه به بابای فرشته @فرشتهm71  

هدیه به بابای @درمسیرخدا  

هدیه به اموات @مائده6525221  

صلوات فرستادم 

الهی بهشتی باشن 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

هدیه به کچه مبینا 

هدیه به پسر نسرين مقانلو 

هدیه آزاده نامداری 

هدیه اقای صدر

هدیه علی انصاريان 

هدیه به مهرداد میناوند 

هدیه به زهره فکور 

هدیه به ماه چهره خلیلی 

هدیه به علی صالحی

هدیه به بابای سحر @s123sa  

هدیه به اولادی 

هدیه به روح الله داداشی 

هدیه ب عزت‌الله مهرآوران 

هدیه به مادر بیتا 

صلوات فرستادم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

هدیه به 

حمیده خیر آبادی

جمیله شیخی 

کشاورز 

انتظامی 

علی حاتمی 

حسین پناهی 

حسن جوهرچی 

عسل بدیعی 

پوپک گلدره

صلوات فرستادم 

هدیه به پدر @دخترلاکچری20   هدیه به مادر بزرگ سید مهدیار @مامان،مهدیار   هدیه به ب ...

ممنونم خواهرجون🤲

یدورتسبیح صلوات سهم من🌹🌹🌹🌹🌹

هدیه به شهید و اموات شما 🌹

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ✨

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
ممنونم خواهرجون🤲 یدورتسبیح صلوات سهم من🌹🌹🌹🌹🌹 هدیه به شهید و اموات شما 🌹 ✨اَللّهُمَّ ص ...

هدیه به اموات بد وارث و بی وارث و روح پر فتوح شهیدان🌹

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

هدیه به اموات  استارتر جان🌹🌹

2706