2726
دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای نماد اعتماد الکترونیکی ثت شده در ستاد ساماندهی فقط به مدت محدود فقط برای خانم ها آقایون عزیز نی نی سایت آیا از کار برای دیگران خسته شده اید؟ به دنبال استقلال کاری هستید؟ آیا روزانه زمان زیادی را در اینترنت می گذرانید؟ آیا تمایل دارید که این زمان باطله را تبدیل به درآمد کنید؟ آیا تصمیم دارید شروع به کسب درآمد کنید اما سرمایه چندانی ندارید؟ شما با کمی پشتکار و صرف زمان اندکی می توانید ماهیانه تا چند میلیون تومان درآمد داشته باشید. به نظرتان اینکار غیرممکن است؟ با خواندن پیشنهاد ما خواهید دید که اینطور نیست. شرایط: حداقل سن 18 سال دسترسی به اینترنت حتی با سرعت پایین حتی الامکان داشتن لپ تاپ یا کامپیوتر حقوق روزانه ( حداقل 50هزار تومان) آدرس سایت: http://mohammad-toluei.ir/page/khashavepor ایمیل جهت مشاوره: alirezakhashavehpoor@yahoo.com

سلام به گلای تو خونه عزیز (لطفا تا پایان مطلب رو بخونید)🥰🥰🥰

ماجرا از اونجایی شروع شد که کرونا اومد و من توی خونه بیکار شدم ....😓هم دلم میخواست توی این اوضاع کسب درامد کنم هم زیاد کاری نکنم😁 رفتم یه سرچی توی گوگل کردم که چه جوری میشه تو اینترنت پول در اورد از بین همه ی این روشا، کار در سایت کلیکی انتخاب کردم و به نظرم خیلی خوب اومد توی یه سایت معتبر خارجی  به اسم اوجو(ojoo) ثبت نام کردم که فقط با کلیک روی تبلیغات میشه کسب در امد دلاری کرد!!!!!!!🤑🤑🤑🤑🤑

شما هم در لینک زیر میتونید ثبت نام کنید و کسب درامد کنید

https://wad.ojooo.com/register.php?

ref=rahanikbakht

اگه سوالی در این رابطه داشتید در خدمتم😊😊

خانومای گل گلاب خیلی خوبه حتما امتحانش کنید نیاز به هیچ تخصصی نداره ....🤗🤗🤗

سلام به گلای تو خونه عزیز (لطفا تا پایان مطلب رو بخونید)🥰🥰🥰 ماجرا از اونجایی شروع شد که کرونا او ...

سلام

وقتتون به خیر میشه بگید برداشت پول به چه شکلیه ؟

باارز دیجیتاله یا اسکناس ؟

🌱🌹 اگر دنبال شادکامی و موفقیتی ، اول برای دیگران بخواه 🌹🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.