2737
2734

سلام خانوما من روز ششم انتقال جنینم از دیشب درد شدید پریودی دارم ،و معذرت میخوام لک یا ترشحات صورتی رنگ ،الان این شروع پریودی ؟اصلا ممکنه با وجود امپول و شیاف پریود بشم ،ممکنه لانه گزینی باشه ،ولی اخه با این درد ،

عزیزم حتما با دکترت درمیان بذار

امپول پروژسترون میزنی؟

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا دلتو غرق شادی کنه(با ای وی اف مامان شدم)🥰نی نی یار اگه این بار تعلیقم کنی انشاالله خیر نبینی😃دیگه سیم کارت ندارم(ازسال ۹۲اینجام)❌درخواست دوستی پذیرفته نمیشهاگه زیر۱۸سال سن داری لطفا منو ریپلای نکن 

تا امپول میزنی که پریود نمیشی احتمال داره از علائم لانه گزینی باشه

من خودم روز ۱۱ انتقالم بی بی زدم مثبت شد

ایشالا که خیره ببین فقط استراحت کن همین 

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی ممکنه لک لانه گزینی باشه خودتو نگران نکن با دکترت مشورت کن

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا دلتو غرق شادی کنه(با ای وی اف مامان شدم)🥰نی نی یار اگه این بار تعلیقم کنی انشاالله خیر نبینی😃دیگه سیم کارت ندارم(ازسال ۹۲اینجام)❌درخواست دوستی پذیرفته نمیشهاگه زیر۱۸سال سن داری لطفا منو ریپلای نکن 
2728
اره هم امپول هم شیاف ،جواب نمیدن ک

استرادیول نمیخوری؟

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2738
من ۲۹ ام سیکلم شروع شد تا ۱۴ابان پانکچر و انتقال😑😑 کلا تو دو هفته همشو جمع کردن تقریبا امروز روز ه ...

عزیزم از اونجایی که تازه روز ۱۸ یا ۱۹ سیکل هستی من حس میکنم این لک لانه گزینی هست نه شروع عادت چون شروع عادت در انتقال ناموفق حتی با وجود قرص و آمپول باید ۲۵ ام اینای سیکل اتفاق بیفته نه یه هفته جلوتر ، با دکترت مشورت کن فک کنم دوز قرص رو بالا ببره و آمپول و شیاف رو بیشتر کنه تا جای بچه سفت بشه 

عزیزم از اونجایی که تازه روز ۱۸ یا ۱۹ سیکل هستی من حس میکنم این لک لانه گزینی هست نه شروع عادت چون ش ...

نمبدونم جواب نمیده فردام ک تعطیل الان امپول میزنم و هر ۱۲ساعت ی شیاف ب نظرت شیافو اصافه کنم سر خود

نمبدونم جواب نمیده فردام ک تعطیل الان امپول میزنم و هر ۱۲ساعت ی شیاف ب نظرت شیافو اصافه کنم سر خود

شیاف اضافه آخه اونجوری نیست که همش جذب بشه بنظرم برو نو اسنپ چت با یه دکتر متخصص زنان مشورت کن بهش بگو دسترسی نداری به دکترت ببین چی میگه نگران هم نباش لک که همیشه نشونه بدی نیست عزیزم تو این فرایند اتفاقا نشونه خوبی میتونه باشه به دید مثبت بهش نگاه کن استراحت کن و استرس نداشته باش ایشالا مثبته من دعا میکنم براتون

اره هم امپول هم شیاف ،جواب نمیدن ک

عزیزم شما چندم سیکل النوا داشتی؟ فقط یک روز تزریق کردین؟ بقیه داروهاتون چی بود تعداد تخمک و جنین تون خوب بود؟خواهش میکنم راهنمایی کنید

2706