2726
به نظرتون تاثیر ریشه ای و اساسی رو پیشرفت بچه میزاره اخه ایران یه چیزی مد بشه همه بدون اینکه بدونن چیه حمله تهاجمی میکنن برا این هم فکر کنم همین جوری شده من میخوام بدونم واقعا خوبه یه الکی پولت هدر میره و میگی من هم بچه ام رو گذاشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام. کلاس یو سی مس در واقع کلاس محاسبه ذهنی با استفاده از چرتکه هست. این کباس فقط برای یادگیری و انجام محاسبه نیست. در واقع انجام محاسبات از طریق چرتکه یه وسیله هست برای افزایش توانایی ذهن بچه‌ها. این توانایی که ازش صحبت میشه در واقع به خاطر هماهنگ شدن نیمکره راست و چپ مغز به طور همزمان هست که نتیجه اون افزایش قدرت یادگیری هست. یادگیری هرچیزی. چه ریاضی چه فارسی چه هر درس یا مطلب یا حتی مهارت دیگه و این افزایش توانایی باعث ایجاد اعتماد به نفس و پیشرفت بچه ها میشه. برادر من از کلاس پنجم که با این طرح آشنا شدیم شرکت کرد و واقعا خودم تاثیرشو دیدم.

سلام عزیزان من اصفهان هستم رفتم خانه ریاضییات سوال کردم بهم گفتن اگرکلاس خوبی بودمطمئن باشیدماخودمون اولین نفرکلاسهاشوبرگزارمیکردیم گفتن اصلا کلاس موردنیازی نیست بیشترتجارته

سلام. کلاس یو سی مس در واقع کلاس محاسبه ذهنی با استفاده از چرتکه هست. این کباس فقط برای یادگیری و ان ...

عزیزم برای ثبتنامش باید کجا بریم منم بچم کلاس پنجمه میخام اقدام کنم 

براے همــہ دعـا ڪنیم مثل پروردگارےڪہ مهربانے اش برهمـہ سایہ افکنده💖

محاسبات ذهنی با چرتکه هست

دختر یکی از اقواممون میره و خیلی راضی هست

اعداد دو رقمی را هم ذهنی جمع میکنه 8 سالش هست. 

توی تلویزیون مسابقات کشوری محاسبات ذهنی را نشون میداد که همه بچه ها داشتن با دستاشون محاسبات را انجام میدادن

به نظرم خیلی خوبه...

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!

سلام من از کلاس دوم میرفتم و بدون کمک پدر مادرم خودمو تا اینجا همراهی کردم و حالاهم کلاس ششمم و میخوام برم امتحان مدرک بدم من تو زندگیم بهم خیلی کمک کرد تعریف از خود نباشه من خودم بچه درس خونی هستم و اگه بچه علاقه داشته باشه ادامه میده و در ترم های اخر هم تقسیم اعشاری، ضرب اعشاری تقسیمای پنج بر دو ضربهای پنج بر دو و.... رو یاد میدن و ترم به ترم مشق ها زیاد تر میشه