2733
2734
عنوان

اسکیزوفرنی

246 بازدید | 16 پست

چه نوع بیماریه ؟

مشخصه های اصلی این بیماری چیه؟

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻

درواقع ترکیب همه بیماری های روانی هست

صداهایی میشنون که بقیه نمیشنون

دچار بدگمانی و شک و ترید هستند 

بوهایی رو متوجه میشن ک بقیه نمیفهمن

ممکن بخاطر اون شک و ترید و بدگمانی به کسی صربه بزنند 

افسرده باشند و ....

درواقع ترکیب همه بیماری های روانی هست صداهایی میشنون که بقیه نمیشنون دچار بدگمانی و شک و ترید هستن ...

چقد پیچیدس تا حالا این جور آدمی ندیدم !

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درواقع ترکیب همه بیماری های روانی هست صداهایی میشنون که بقیه نمیشنون دچار بدگمانی و شک و ترید هستن ...

من تو یه مطلب میخوندم که این افراد ژن هاشون جهش پیدا کرده و از ما تکامل یافته ترن در واقع اون صداهایی که میشنون حقیقته ولی ما نمیتونیم بشنویم

😔
2728

یه بیماری روانیه شخص دچار توهم بینایی شنوایی بشه و حس میکنه یه نفر ک بقیه نمیبینندش باهاش در ارتباطه و یا باهاش صحبت میکنه ممکنه فصل خاصی علایمش عود کنه و فصلی باشه علایم زیاد داره مثلا متاسفانه لخت شدن تو جمع یا خودارضایی یا اسیب ب دیگران ک فکر میکنن اون شخص توهمی بهشون دستور میده ولی با دارو کنترل میشه یا مثلا اگر یکاریو شروع کنن دیگه نمیفهمن کی تمومش کنن مثلا بگی حیاطو بروف یه وقت میای میبینی کل خیابونو روفته هنوز داره میره درکل بیشتر تو یه دنیا ی دیگه و توهم ب سر میبرن البته نوع شدید و خفیف داره و در همه علایم یکسان نیسفیلم ذهن زیبا براساس واقعیته زندگی شخص ریاضی دانی هست ک اسکیزوفرنی داره 

2738
من تو یه مطلب میخوندم که این افراد ژن هاشون جهش پیدا کرده و از ما تکامل یافته ترن در واقع اون صداهای ...

واقعا 

من خاله و داییم هر دوبیمارن و بیمارستان روانی بسترین سالها اصلا تو یه دنیای دیگه بودن 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ینفر تو محله ما بود که داشت ، سر و صدا بشنوه اونطوری نبود ولی به زن و بچه خودش شکاک بود خیلی زیاد تهمت و بد و بیراه و...بسیار خسیس بود و اگ بخوای تهدیدشون کنی ک مثلا آروم شن و حس کنن دیگ قدرتی ندارن به خودکشی فک میکنن.

یه بیماری روانیه شخص دچار توهم بینایی شنوایی بشه و حس میکنه یه نفر ک بقیه نمیبینندش باهاش در ارتباطه ...

وای موهای تنم سیخ شد    

منم داییم اینجوری شده بیچاره نمیدونیم چکارش کنیم، همش میگه چند نفر تو سرم باهام حرف میزنن 😔توروخدا ...

اول تحت درمان دارویی بزارینش اگر خوب نشد بهتره بره اسایشگاه چون احتمال خودکشی و دگر کشی دارن

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2706