2733
2739
عنوان

یه سوال دارم خیل مهمه 🤔

125 بازدید | 4 پست

تو اقدامم دکتر برام کپسول فلوکونازول۱۵۰ نوشته هفته ای یه دونه بخورم امروز آخریش و خوردم و تموم شد به نظرتون نیاز هست برم از داروخانه دوباره این دارو رو بگیرم یا همین یه بسته که دکتر تجویز کرده کافیه؟نمیدونم چیکار کنم 😶🙄

برا چی نوشته؟

وزن اولیه ۸۷.     وزن فعلی ۷۵.     وزن هدف ۷۰.   خوشبختی یعنی واقف بودن به اینکه که هر چه داریم از رحمت  خداست و هرچه نداریم از حکمت خدا برام دعا کن دوباره مامان بشم دلم میخواد دخترم یه برادر داشته باشه تنها نباشه خداروشکر میکنم یه دختر سالم و ناز دارم دلش داداش میخواد یعنی میشه بیام اینجا بگم بی بی چکم مثبت شده و خدا بهم یه پسر سالم داده لطفا قضاوت نکنید که آی تو چقدر دختر ستیز هستی بله اینجا به کسایی که دختر دارن و میخوان بعدی پسر بشه میگن دختر ستیز ولی من اونطوری نیستم عاشق دخترممم                                                                         از خرداد سال ۱۴۰۱ در حال اقدام هستم ولی خدا تا الان نداده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم بهم گفت یه زخم خیلی کوچیک داری با یکم عفونت که هیچکدوم مانع بارداریت نیست .نسخه رو که گرفتم ...

عزیزم زخم و عفونت جفتش جلوی بارداری رو میگیره تا خوب نشه اصلا نباید اقدام کنی

وزن اولیه ۸۷.     وزن فعلی ۷۵.     وزن هدف ۷۰.   خوشبختی یعنی واقف بودن به اینکه که هر چه داریم از رحمت  خداست و هرچه نداریم از حکمت خدا برام دعا کن دوباره مامان بشم دلم میخواد دخترم یه برادر داشته باشه تنها نباشه خداروشکر میکنم یه دختر سالم و ناز دارم دلش داداش میخواد یعنی میشه بیام اینجا بگم بی بی چکم مثبت شده و خدا بهم یه پسر سالم داده لطفا قضاوت نکنید که آی تو چقدر دختر ستیز هستی بله اینجا به کسایی که دختر دارن و میخوان بعدی پسر بشه میگن دختر ستیز ولی من اونطوری نیستم عاشق دخترممم                                                                         از خرداد سال ۱۴۰۱ در حال اقدام هستم ولی خدا تا الان نداده 
2728
عزیزم زخم و عفونت جفتش جلوی بارداری رو میگیره تا خوب نشه اصلا نباید اقدام کنی

ولی دکترم گفت داروهاتو بخور و بعد پریود اقدام کن گفتش که زخمت خیلی جزئیه با دارو حل میشه