2733
2734
دوستای خوبم از کجا می تونم لباس السا تهیه کنم کسی می دونه توی سایتها گشتم چیزی پیدا نکردم اما دیدم بعضی دختر بچه ها تنشونه از کجا می خرن شما می دونین ؟
کجا نشان قدم ناتمام خواهد ماند !
من دیروز شلوارشو تو میدون ولی عصر دیدم،دقیقا دور میدون چندتا لباس فروشی هست که لباس بچه هم می فروشه اتفاقا شلواره به چشمم اومد،در صورتیکه بچه ندارم،تن مانکن دم در بود،البته واسه دختر بچه حدود 5-6 سال بود فک کنم شلواره مثل ساپورت تنگ بود و سفید که عکس السا با اون آدم برفیه روش بود
برای مخصوص کردن چیزی فقط باید باور کنی که مخصوصه....(بابا شله پز)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام عزیزم لباس السا مارک دیزنی رو اسباب بازی فروشی توی محله پاسداران خیابان شهید اسلامی که خیلی بزرگه و سردرش مثل مینی موس و میکی موسه داره.قیمتش هم 177000تومن بود. من همین امشب دیدم. درضمن دوست خوبم می تونی از وبلاگ من هم دیدن کنی.
ممنون دوستای خوبم من می خوام دقیقا عین لباس خود السا باشه نه اینکه عکس چاپی السا روش باشه یا آبی تور توری دقیقا خود لباس السا با همون دوخت و رنگ و الگو
کجا نشان قدم ناتمام خواهد ماند !