2737
2734

مثلا تاپیک زدم عاشق شدم میان مینوسن که علاقه نیس هوسه مسخره می کنن و جواب های مینوسن ...انگاری بعضی ا چشم ندارن خوشی بقیه رو ببینن

27سالمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی بگیم ایشالا ما از اونا نباشیم:/

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

چه حوصله ای داری تو 

نزن خب تایپک عاشق شدی خومبارکه

آقایووون داداشا،گوفته باشم/.اینجه باس ماس...😌یعنی کلش باس ماس.این تاپیک و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس😁😍😌😝یعنی سایت کلوهومش ماس ماس./! (آبجیااااا فدا مدا💛💋) امضامو کاپی نکن مال خودمه دوسش دالم و اینکه محض شوخی و خندس نه توهین😐😂باتچکر💋
2738

اینا اکثرشون فقط تاپیک شوهر سابق و خیانت شوهر و چجوری خوب شدن باهاش و تو دهنی به خواهرشوهر و مادرشوهر و حضانت بچه و این چیزا رو دوس دارن و با استارترش همراهی میکنن همین