2726
خوشگله افرین
همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اموزش😆
همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
خوشگل و خوش رنگ نوش جان❤❤
خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
زهرا: #کیک_بدون_فر این در اصل همون کیک فنجونیه با کمی تغییرات ۹ق غ آرد سفید قنادی(آرد سه صفر)+۷ق غ شکر دانه ریز+۱ق غ بکینگ پودر+نوک ق چ وانیل همه رو با هم مخلوط و الک کردم دوعدد تخم مرغ رو بهش اضافه کردم با چنگال هم زدم ۶ق غ روغن مایع و ۱۰ق غ شیر و رنگ خوراکی قرمز (مایع ) بهش اضافه کردم دوباره با چنگال هم زدم تا یکدست شد.قالبم رو چرب کردم مواد کیک رو داخلش ریختم حالا قالب رو داخل قابلمه ای قرار دادم تا نصف قالب اب ریختم داخل قابلمه و روی حرارت قرار دادم حرارت رو زیاد کردم تا آب بجوش بیاد حالا دمکنی درقابلمه گذاشتم و حرارت رو خیلی کم کردم تا یک ربع اصلا درش رو باز نکردم.حالا حرارت رو خاموش کردم و بدون اینکه درقابلمه رو بردارم ۱۰دقیقه صبر کردم.حالا دمکن رو برداشتم قالب رو از قابلمه درآوردم اجازه دادم کاملا خنک بشه بعد کیک خودش براحتی از قالب دراومد . نکته:آب داخل قابلمه نباید زیاد باشه چون وقتی آب جوش میاد و قُل میخوره میریزه داخل کیک و کیک رو خراب میکنه.پس به اندازه ای بریزید که موقع جوش خوردن نپره داخل قالب. اگر میخواین کیک پررنگتر بشه نصف ق غ پودرکاکائو به موادتون اضافه کنید. @ashpazibaroyaaaa insta:Royaaaa777
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
2706