1600
1609
خوشگله افرین
همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!       وزن شروع 63 🙈60وزن هدف اول 55👸💪وزن هدف دوم 50😎وزن هدف نهایی 45😍😍من مبتونم😉😉

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522
اموزش😆
همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!       وزن شروع 63 🙈60وزن هدف اول 55👸💪وزن هدف دوم 50😎وزن هدف نهایی 45😍😍من مبتونم😉😉
خوشگل و خوش رنگ نوش جان❤❤
 میگویَد این همه اذیتَت کردم,باز رهایَم نکردی؟گفتم: یکبار دیر به مدرسه رسیدم،،،هیچ کَس در حیاط نبود.....آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت......بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.......ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت ...هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....                                                                       *اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*                                                                                                                      من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.
1432
زهرا: #کیک_بدون_فر این در اصل همون کیک فنجونیه با کمی تغییرات ۹ق غ آرد سفید قنادی(آرد سه صفر)+۷ق غ شکر دانه ریز+۱ق غ بکینگ پودر+نوک ق چ وانیل همه رو با هم مخلوط و الک کردم دوعدد تخم مرغ رو بهش اضافه کردم با چنگال هم زدم ۶ق غ روغن مایع و ۱۰ق غ شیر و رنگ خوراکی قرمز (مایع ) بهش اضافه کردم دوباره با چنگال هم زدم تا یکدست شد.قالبم رو چرب کردم مواد کیک رو داخلش ریختم حالا قالب رو داخل قابلمه ای قرار دادم تا نصف قالب اب ریختم داخل قابلمه و روی حرارت قرار دادم حرارت رو زیاد کردم تا آب بجوش بیاد حالا دمکنی درقابلمه گذاشتم و حرارت رو خیلی کم کردم تا یک ربع اصلا درش رو باز نکردم.حالا حرارت رو خاموش کردم و بدون اینکه درقابلمه رو بردارم ۱۰دقیقه صبر کردم.حالا دمکن رو برداشتم قالب رو از قابلمه درآوردم اجازه دادم کاملا خنک بشه بعد کیک خودش براحتی از قالب دراومد . نکته:آب داخل قابلمه نباید زیاد باشه چون وقتی آب جوش میاد و قُل میخوره میریزه داخل کیک و کیک رو خراب میکنه.پس به اندازه ای بریزید که موقع جوش خوردن نپره داخل قالب. اگر میخواین کیک پررنگتر بشه نصف ق غ پودرکاکائو به موادتون اضافه کنید. @ashpazibaroyaaaa insta:Royaaaa777
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
1523
میشه تاپیک و نترکونی عزیزم ممنون میشم
بـه هـر زبـانی که بـدانی یـا نـدانی ! خـالی از هـرتشبیه و استعـاره و ایهـام … تنهـا یکــ جملـه برایـت خـواهـم نوشت : ❤ دوستت دارم دردونه مامان ❤ 
1614