2733
2734

تو رو خدا نرو

بچه تو خونه ی خود آدم تو این هوا زود مریض میشه

مسافرت و آب به آب شدنو تغییرات آب و هوا که دیگه هیچی

با هم مهربان باشیم  (حدودا ۱۰ ساله که خواننده ی خاموشم...خیلی دوست داشتم یه روزی باهاتون هم کلام شم..‌خیلی از بچه های قدیمی و ثابت رو هم میشناسم.‌..همگی پایدار،بهترینای دنیا)

ما ماه پیش شمال بودیم

ار ۳ عصر آب دریا ناجور یخ میشد

شبشم که سرد بدجوووور

جفت دخترام مریض شدن برگشتیم

با هم مهربان باشیم  (حدودا ۱۰ ساله که خواننده ی خاموشم...خیلی دوست داشتم یه روزی باهاتون هم کلام شم..‌خیلی از بچه های قدیمی و ثابت رو هم میشناسم.‌..همگی پایدار،بهترینای دنیا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رو خدا نرو بچه تو خونه ی خود آدم تو این هوا زود مریض میشه مسافرت و آب به آب شدنو تغییرات آب و ه ...

والا شوهرم گیر داده چون مادر بزرگش مریضه میگه بریم ببینیمش

2731
ما ماه پیش شمال بودیم ار ۳ عصر آب دریا ناجور یخ میشد شبشم که سرد بدجوووور جفت دخترام مریض شدن برگ ...

به خدا منم دارم سکته می کنم بچم مریض نشه شوهرم گیر داده

والا شوهرم گیر داده چون مادر بزرگش مریضه میگه بریم ببینیمش

آخی عزیزم

خب من فکر کردم واسه تفریح میخوای بری

خب اونجوری باید بخاری بگیرید تا اونجا

اونجا هم‌مراعات کن و مواظبش باش

آخی عزیزم خب من فکر کردم واسه تفریح میخوای بری خب اونجوری باید بخاری بگیرید تا اونجا اونجا هم‌مرا ...

نه تفریح نمیریم اما خوب هوا خیلی سرده استرس دارم

نه تفریح نمیریم اما خوب هوا خیلی سرده استرس دارم

مواظبت کن عزیزم

من دخترام بخاطر آب بازی تو دریا مریض شدن

شما سعی کن در معرض هوای سرد قرار نگیرید

زیادیم گرمش نکنی که عرق کنه

خودت حواست بهش باشه دیگه

شوهرتم گناه داره حق داره

ایشالله که صحیح و سالم میرید و برمیگردید

2738