2703
2553

این پنل پرده رو توی ویترین یه مغازه دیدم

خییییلی خوشم اومد 

به خصوص چون به سبک و رنگ دکورم هم میاد 

قیمتشو پرسیدم گفت همین پنل خالیش ۸ تومن بوده تو تخفیف میدیم ۵ تومن 

اون مخمل صورتی زیرشم ۲ تومن 

ینی جمعا ۷ تومن 

بعد حالا پرده بالاخره تور و پشت پرده ایش هم هیچی نشه ۳ تومن میشه تقریبا 

به نظرتون میارزه ؟ 

البته من اصلا الان ندارم این مبلغو هزینه کنم 

فقط میخوام ببینم مثلا اگه داشتم ، این رقم عادیه برا پرده ؟ 

چون زیاد قیمتا دستم نیس 

به نظر شما هم خوشگله یا من جوگیر شدم ؟؟ 😬 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من این طرح ورنگ و دوس ندارم

تصور کن یکی با فکر تو داره اهنگ گوش میده🎵 !قشنگه نه؟(:  یک تو آزرد مرا یک جهان شادم نکرد...🖤 این نمکدان خداجنس عجیبی داردهرچقدر میشکنیم بازنمک ها دارد 🤍 خدا هست کافیه صداش کنی ❤️ برا همتون یکی و ارزو میکنم از جنس آرامش بیاد و رنگ بریزه رو بوم زندگیتون و زندگیتونو پر از هزارتا رنگ قشنگ کنه . 
2720

منم نمیدونم ولی بنظر میاد پارچش سنگینه شاید واسه اینه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2714

این مدلا خیلییی قدیمی شده

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

پرده اتاق خواب من‌خیلی از این ساده تره ۳سال پیش ۴.۵میلیون

الان این پرده ۸تومن خوبه خدایی

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706