2401
2404
عنوان

آرد ...🤔🤔🤔

121 بازدید | 18 پست

چه آردی بهتره واسه کاچی و حلوا ؟ 

آرد نون سنگک ، بربری ، تافتون ، لواش اینا منظورمه 

(به جز آرد قنادی)

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2402

من امشب از رو نت کاچی درست کردم همین که آب و زعفران و هل و توی اردو دوقاشق روغن و زردچوبه ریختم دستش دردنکنه مثل قلوه سنگ شد 

چرا؟

بد با گوشتکوب افتادم به جونش 

تصور کن یکی با فکر تو داره اهنگ گوش میده🎵 !قشنگه نه؟(:  یک تو آزرد مرا یک جهان شادم نکرد...🖤 این نمکدان خداجنس عجیبی داردهرچقدر میشکنیم بازنمک ها دارد 🤍 خدا هست کافیه صداش کنی ❤️ برا همتون یکی و ارزو میکنم از جنس آرامش بیاد و رنگ بریزه رو بوم زندگیتون و زندگیتونو پر از هزارتا رنگ قشنگ کنه . 
2405
من امشب از رو نت کاچی درست کردم همین که آب و زعفران و هل و توی اردو دوقاشق روغن و زردچوبه ریختم دستش ...

فقط پاپیون معتبره،یا اگه از نت میگیری،دونفره دات کام

Sami2255سابق.یک عدد تعلیقی هستم🥴😅
من امشب از رو نت کاچی درست کردم همین که آب و زعفران و هل و توی اردو دوقاشق روغن و زردچوبه ریختم دستش ...

کاچی نسبت ارد و ابش خیلی مهمه شیرینیش دست خودته 

از سراشپز پاپیون درست کن عالی میشه 

مزش چطور شد؟؟؟؟؟🤣🤣🤣

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
عزیزم فرش ۹ متری حدودا ۹ تومنه نخ المانیش. نخ ترک یکم ارزونتره. ۱۲ متری حدودا ده تا ۱۲ تومنه.

خیلی ازت ممنون گلم 

مرسی که جواب دادین🌷