2726
عنوان

ki in ravesh ro emtehan karde?(khabe nini)

604 بازدید | 4 پست
bacheha nini mn 7 maheshe 4 5 sob mikhabe har yek ya do saat ham bidar mishe vase shir,man iran nistam mikhastam doctore nini mige ninio bayad tuye yek otaghe jodagune bekhabuni ,behesh ghaza shir bedam bekhabunamesh tu takhtesh va biyam birun mige bezar 5 min gerye kone ta khodesh khab bere ama man taghate gerye ninimo nadaram az tarafi ham dige daram az pa dar miyam az bikhabi chi kar konam?
عزیزم من هم این روش رو برای پسرم انجام میدم وقتی می بینم دیگه خواب آلود شده میزارمش تو تختش کمی گریه و بی تابی میکنه و به قول معروف وول میخوره و بعد کم کم می خوابه من میرم چک می کنم و پتوش رو روش میندازم و دیگه می خوابه بهتر عادتش بدی که خودش بخوابه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می تی جون توی امریکا این روش خیلی متداول هست. من سعی کردم این کارو انجام بدم ولی نه اینکه کامل تنهاش بذارم می نشستم کنار تختش توی تاریکی و هر چقدر هم گریه کرد نمیاوردمش بیرون. چند شب کنار تختش بودم تا خوابید و بعد فاصله ام رو بیشتر کردم تا اینکه بتونم این کار رو انجام بدم و خودش بخوابه. من یه دوست دارم که می گفت دفعات اولی که این کارو انجام می داده برای همین که طاقت شنیدن گریه نی نی اش رو نداشته از خونه رفته بیرون البته شوهرش خونه بوده. گفت دفعه ی اول 20 دقیقه گریه می کنه تا بالاخره بخوابه. اگر توی این روش موفق بشی خیلی راحت می شی. چون هر چقدر بزرگتر بشه این روش سخت تر می شه.
2728