2737
2734
عنوان

کاربر اجه چرا دروغ گفتی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1698 بازدید | 93 پست
اینا رو باید گزارش بزنیم بترکن،پیداش کنم  تاپیکشو گزارشش میکنم

من دارم یکی از تاپیکاشو ذخیره کرده بودم ببینم پاکش نکرده 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقاا هاااا اونوقت من بخوام یه چیزی رو نگم ( دروغ نه فقط نگم ) شش سطل عرق میریزم !!! 

😂😂😂😂

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
اینا رو باید گزارش بزنیم بترکن،پیداش کنم  تاپیکشو گزارشش میکنم

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=9607915&slug=بنظرتون-دختری-ک-به-پسری-ابراز-علاقه-میکنه&postId=257811253

2731
https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=9607915&slug=بنظرتون-دختری-ک-به-پسری-ابراز- ...

این تاپیک کاربر دروغگو خوشگله سابقِ ،همینو نگه داشته ، کاش تعلیق میشد

جالبش اینه میگم فلانی خیلی حالت رو میپرسه همیشه مه اخی منم خیلی دلم تنگ شده براتون ولی حافظه ام خیلی ...

حال بهم زن ترین کاربره اون دختره فک کنم.

یه چرت وپرتایی میگفت یه توهینایی میکرد بیا وببین ..

خیلی عقده ای وخالی بنده ،خدا به داد اطرافیانش برسه.

بهرحال که اجه اسم واقعی ات هر چی هست و هر کجا هستی واقعا محتاج کمکی والا الکی این همه دروغ برای من ن ...

سلام عزیزم من فکر کنم نزدیک یک سال ه که نمیام نی نی سایت نام کاربری مو فراموش کردم امروز اتفاقی داخل یادداشت های جام جهانی دیدم اومدم

عزیزم من اصلا با شما چت نکردم

اگه با شماره تماس چت کردی که برید خودشون رو متهم کنید

اگر داخل سایت یا خصوصی چت کردی لطفا بگو به نی نی یار گزارش بدم

چون خیلی خیلی وقته نیومدم سایت

من تو تاپیک هام گفتم سریال فضیلت خانوم و دخترانش رو نگاه میکردم

از بازیگری اجه خوشم اومد 

اجه گذاشتم نام کاربری مو و عکس هم از اجه بازیگر هست

من دانشگاه کرمان درس خوندم عزیزم 26ساله هستم

شما منو ترسوندی

لطفا بگید تا به نی نی یار گزارش بدم

نمی خوام رمز عبور دست کسی باشه

و ممنون میشم هیچ وقت تا کسی از خودش دفاع نکرده قضاوت و توهین نکنید

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

انابلا عزیز رفتم خودم نگاه کردم آخرین بار برج دو اومدم و فراموش کردم رمز عبور و ایمیل کاربری مو

من از نظر شما اگه به دکتر نیاز دارم

باید تشکر کنم 

شما لطفا بگرد ببین کی و کجا اجه شما رو مسخره کرده ایشون رو مورد باز خواست قرار بدید

شما 44ساله هستین من 26سالم رو دارم تموم میکنم

قضاوت با خودتون من چیزی نگم بهتره

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2738
2706