2733
2734

بچه هامن خیلی کم حرفم.فوقش جوابهای کوتاه میدم.اصلانمیتونم طولانی صحبت کنم.هم اعتمادبه‌نفس ندارم هم خسته میشم.همه چی قاطی شده.اعتمادبه نفس ندارم.حوصله ندارم.حال ندارم.همیشه شنونده م.توی جمع ساکت وتنهامیمونم.فعلا که مجردم ولی برای ازدواجم نگرانم.کسی مثل من هست که متاهل باشه؟همسرتون کنارمیادیابه مشکل برخوردین؟

........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره .

خیلیا میشناسم حتی سلام نمیدادن .  الان ازدواج کردن 

بعد عقد هم حرف نمیزدن کلا .

تازگیا زبونشون باز شده

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731
2738

کم حرفی و پر حرفی باعث نمیشه که یکی ازدواج کنه یا نکنه 

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
2706