2726
دوستان موهای خود من حالت داره ولی همیشه دوست داشتم مثل موهای مدلایا بازیگرا یا خواننده ها فرهای زیبا بشه.حتی موهامو فر کردم بازم فایده نداشت جزاینکه اخرش مجبور شدم کوتاهش کردمم.بابلیس مارک بابلیس هم وقتی استفاده میکردم درعین حال که خیلی ریز میشد ،خیلی طول میکشید تا حالت بگیره طوری که چندتا درست میکردم بیخیالش میشدم.بابلیس درشت مارک فیلیپس هم داشت که خیلی طول میکشید موحالت بگیره و زود موخودشو ول میکرد
تااینکه فهمیدم اب درکوزه وماتشنه لبان میگردیم خخخخخ
همسرمن شرکت توزیع دارو و وسایل ارایشی بهداشتی دارن که یکی از برندهایی که نمایندگیشو دارن مارک گلکسی استارهست.دقیقا اون محصولی که من دنبالش بودم را داشتن ومن بیخبربه نام فربرقی یا فرنانسی.بعدا فهمیدم مارکای دیگه هم مشابهشو دارن ولی حداقل با دوبرابر قیمت.بعد که استفاده کردم فوق العادههههههههه راضی بودم درعین اینکه فر قشنگی میکنه همونجا سریع موحالت میگیره وموندگار.من باتوجه به اینکه موهام هم بلنده هم پر،45 دقیق ای کل موهامو میزنم.قیمتش 65 تومنه که البته درفروشگاه گرونترازاین قیمته.یعنی بایک بارخریدنش شما انگار پول 1-2بارارایشگاه رفتنو دادین.درضمن 18 ماه گارانتی ضمانت داره که در صورت مشکل ،رفع عیب خاهد شد.

آماده شدن دستگاه ( گرم شدن میله ) 3 تا 5 دقیقه طول می کشد . هنگامی که میله دستگاه به گرمای مطلوب رسید موهایتان را با پهنای حدوداً 2 سانتی متر جدا کنید ( اگر تعداد بیشتر فر مد نظرتان می باشد مانند فر سیم تلفنی ، می توانید دسته مو را با پهنای کمتر انتخاب کنید و برای فر درشت و شل ، موهای بیشتری را به دور دستگاه بپیچاید ) و به دور میله بپیچانید . انتهای مو را با استفاده از بست نگهدارنده انتهای مو محکم نمایید . سپس دکمه نگهدارنده حلقه های مو را با بالا فشار دهید تا حلقه های پیچانده شده به دور میله را سفت نگه دارد بعد از 10 الی 15 ثانیه ( این زمان بستگی به بلندی موهای شما دارد ) دکمه نگهدارنده حلقه مو را رها کنید وبا باز کردن انتهای مو حلقه ها را باز نمایید .

آپلود عکس
آپلود عکس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چندتا ازمدل موهایی که میتونین بااین دستگاه درست کنید هم میزارم.تفاوت این درست کردن مدلها درستفاده از ژل قبل از فرکردنه یا جدا کردن لول های درست شده یا شونه اونهاست
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
2706