2737
2739

پسر من کلاس دوم ابتدایی هست دو روز در هفته کلاس زبان میره عالی یاد گرفته خداروشکر 

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پسرم کلاس دومه 

تابستان زبان میرفت،علاقمند بود وخیلی خوب پیش رفت 

ولی تو مدرسه ها نزاشتم اخه درس وتکلیف مدرسه +زبان واقعا برای بچه ی ۸ساله سنگینه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

من دخترم کلاس اوله دو روز تو هفته میره کلاس اسکیت.. راستش خودم بیشتر از اون خسته میشم چون خودم میبرمش مدرسه و میارم .. اسکیتم خودم میبرم و میارم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

من استاد اموزشگاهم و بنا به تجربه بچه های زیر ۱۴_۱۵ چون هنوز لزوم اینکه چرا باید زبان بخونن رو درک نکردن یا نمیفهمن واقعا یا نمیخوان که بفهمن مباحثو...ولی اگه علاقه داره حتما موفق میشه به شرطی که هم کلاسی های بد نداسته باشه

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥
2738
انلاین خوبه یا حضوری بچه من انلاین حوصله ش سر میره خسته میشه

من قبل کرونا هم دخترم کلاس زبان میرفت بعد کرونا دیگه انلاین شد

حضوری کیفیتش بهتره 

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️