2703
2553
عنوان

حتی بهشت هم بروم پنجشنبه شب بر"زائران کرب و بلا"غبطه میخورم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1536 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان. دوره ی جدید چله  زیارت عاشورا به زودی شروع میشه. به این صورت که هر روز به نیت حاجت روایی یکی از دوستان شرکت کننده خونده میشه. بسیار مجرب بوده و حاجت میده. اگه دوست داشتین از طریق لینک زیر وارد گروه بشین. (فقط خانوم ها میتونن وارد گروه بشن، آقایون اگر خواستن شرکت کنند میتونن اسمشونو اعلام کنند تا وارد لیست بشه و به نیتشون خونده بشه) التماس دعا🌹

https://t.me/joinchat/ByXFm0ZGKpcAcX-cDl-K9A

2720

سلام هرکس حاجت داره اول توکل بخدا کنه وتوسل به آقا امام زمان و از حضرت مهدی بخواد براش دعا کنه 

که دست خالی بر نمیگرده 

امضام رو هم بخونید و صلوات یا خیرات نذر کنید برای شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو 

اینجا خیلی ها به حرمتشون از خدا حاجت محال گرفتن 

لینک تاپیک حاجت روایی من تو آخر امضام هست 

بخونید کلی کامنت و اسکرین از حاجت روایی ها هست 

الهی هرکس کامنتمو میخونه  مشکلش حل بشه 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2714

https://www.ninisite.com/discussion/topic/803040/هرکی-امام-حسین-رو-دوست-داه-بیاد-واسه-ظهور-فرزندش-حضرت-مهدی-هر-روز-5-تا-صلوات-بفر

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

سلام دوستان عزیز

من به تازگی یک پیج قرآنی در ایسنتاگرام به آی دی quranfar30 درست کردم و روزی یک صفحه قرآن كريم رو با یک کلیپ جذاب پست میذارم .

ممنون میشم اگر شما هم لطف کنید و برای ترویج و اشاعه کلام خدا کمک کنید و این پیج رو فالو کنید و اگر خوشتون اومد به دوستانتون هم معرفی کنید.

لطفا ً در كنار تمام پيجهايي كه فالو داريد، اين پيج رو هم فالو كنيد

التماس دعا

یا حق

🌹🌺❤️🙏🏻

https://instagram.com/quranfar30?igshid=gulhx5rnk539

با اجازه استارتر عزیز

یه ختم گروهی یا کاشف الکرب تا ۲۸ اسفند تولد حضرت عباس گذاشتیم برا حاجت دارا

ختم گروهی‌یا‌کاشف‌الکرب..تا۲۸اسفندتولدحضرت‌عباس

برای حاجت دلم دعاکنیدشایددعاتون درحقم مستجاب شد🌹

با اجازه استارتر عزیز

یه ختم گروهی یا کاشف الکرب تا ۲۸ اسفند تولد حضرت عباس گذاشتیم برا حاجت دارا

ختم گروهی‌یا‌کاشف‌الکرب..تا۲۸اسفندتولدحضرت‌عباس

برای حاجت دلم دعاکنیدشایددعاتون درحقم مستجاب شد🌹

سلام عزیزم با اجازه مدیر
قصد تشکیل گروه جدید برای ختم قران  اذکار   سوره ها  ایه ها و... رو داریم.
گروه بزرگی در تلگرام داشتیم اما متاسفانه هک شد .
 گروه جدید در واتساپ تشکیل میشه و اگه تمایل داشتین  با لینک زیر وارد گروه بشید و تا تکمیل اعضا دو سه روز صبر کنید و لفت ندید  تا ان شالله شروع کنیم
https://chat.whatsapp.com/CgZytcAPF9iBL3xgTC5oJo
نکته مهم اینکه: اجبار و الزامی نیست که هرروز در ختم ها شرکت کنین   یکی هرروز شرکت میکنه  یکی سه روز یک بار و.....   یکی توی ختم قران شرکت میکنه  یکی توی ختم اذکار و....
کاملا اختیاریه
     گاهی با نیت های انتخابی خودتون  ختم میذاریم برای گره گشایی    به نیت ظهور اقا    ازدواج   بچه دار شدن   شفای بیمار    رفع اختلاف    پیداشدن کار   رزق و روزی    رفع غم   رفع مشکلات     خبر خوش     آبرو  موفقیت    ایمان و..
التماس دعا

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
2706