2737
2734

من ملایرم ، کشمش افتابی هم از انگور های باغ خودمون روی پشت بوم و به دور از حیوانات و درمحیط تمیز ، بدون هیچ موادی خشک میکنیم 

اگه تهران باشین و ۱۰ کیلو سفارش داشته باشین رایگان براتون میفرستم . برای خودتون یا اقوامتون تقسیم کنید .حتی میتونید بسته بندی کنید و بفروشید خودتون.عکسشم گرفتم میذارم 

کیلویی ۷۰ میفروشم

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

با چوبه عزیزم کندن اونا مکافاته نمیشه م تو غذا ریخت 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دم؟

بله عزیزم ، پاک کرده ش کیلویی ۹۰ به بالاست

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2728
با چوبه عزیزم کندن اونا مکافاته نمیشه م تو غذا ریخت 

مگه بار اولتونه کشمش میبینید😁 ما خودمون چندین کیلو رو پاک میکنیم و نگهداری میکنیم موقع استفاده راحتیم . این قیمت با دمشه ،اگر پاک کرده بخواید گرونتره همه جا  که البته منم ندارم پاک کرده 

مگه بار اولتونه کشمش میبینید😁 ما خودمون چندین کیلو رو پاک میکنیم و نگهداری میکنیم موقع استفاده راحت ...

عزیزم چرا ناراحت میشی 

نه بار اولم نیست همیشه استفاده می‌کنیم منتها بدون چوب آماده از مغازه می‌خریم از اینام برامون آوردن اما نه برا غذا همینجوری مصرف می‌کنیم با آجیل اگه الان پول تو دستم بود ازت میخریدم چون معلومه خیلی تازه تمیز هستن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
عزیزم چرا ناراحت میشی  نه بار اولم نیست همیشه استفاده می‌کنیم منتها بدون چوب آماده از مغازه می ...

خواستی آدرس میدم بدون دم من چند وقت پیش خریدم ۷۰ برای نذری اربعین میخواستم الان خیلی باشه ۷۵ ۸۰ شده خیلی ام تمیز و عالی بود

2738
خواستی آدرس میدم بدون دم من چند وقت پیش خریدم ۷۰ برای نذری اربعین میخواستم الان خیلی باشه ۷۵ ۸۰ شده ...

ممنون عزیز دلم

عزیزم چرا ناراحت میشی  نه بار اولم نیست همیشه استفاده می‌کنیم منتها بدون چوب آماده از مغازه می ...

نه ناراحت نشدم ، ازروی خنده گفتم اینو 😊 البته قابل شما رو نداره دوست خوبم

بله تازه س ،برای همین دوماه پیشه

ماخودمون هم مخلوط با اجیل میخوریم و خیلی هم مقوی هست

نه ناراحت نشدم ، ازروی خنده گفتم اینو 😊 البته قابل شما رو نداره دوست خوبم بله تازه س ،برای همین دو ...

ما تهران نیستیم خوزستان هستیم میشه شمارتو بدی وقتی پول اومد دستم سفارش میدم البته نه ده کیلو سه کیلو میخوام 

خواستی آدرس میدم بدون دم من چند وقت پیش خریدم ۷۰ برای نذری اربعین میخواستم الان خیلی باشه ۷۵ ۸۰ شده ...

قیمت پارسال با امسال متفاوته دوست عزیز ، شما برای اربعین خریدی یعنی برای پارسال بوده ، کشمش رو ما شهریور میریزیم و خشک میکنیم . منم برای پارسال رو دارم کیلویی ۳۰ میدم 😊

ما تهران نیستیم خوزستان هستیم میشه شمارتو بدی وقتی پول اومد دستم سفارش میدم البته نه ده کیلو سه کیلو ...

باشه عزیزم ۰۹۱۸۲۲۱۵۵۷۵ کریمی 

هروقت خواستی زنگ بزن اگر داشتم میفرستم برات 

باشه عزیزم ۰۹۱۸۲۲۱۵۵۷۵ کریمی  هروقت خواستی زنگ بزن اگر داشتم میفرستم برات

باش عزیزم ممنون

قیمت پارسال با امسال متفاوته دوست عزیز ، شما برای اربعین خریدی یعنی برای پارسال بوده ، کشمش رو ما شه ...

نمیدونم ولی خیلی خوب بود کشمشششش برای عدس پلو گرفتم همه تعریف میکردن حالا باز اگر شنبهرفتم بازارچه امسال قیمت میکنم . اینجا بازار چه ش زیر نظر شهرداریه

قیمت هاش مناسب تره

2706