2703
2553
عنوان

سوء سابقه

| مشاهده متن کامل بحث + 42168 بازدید | 813 پست
سلام عشقم خوبی؟ باورت میشه دیشب نصفه شب یادت افتاده بودم. با خودم گفتم دیگه خبری ازت نیست.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
عزیزم برگه سوء پیشینه رو فقط به خود شخص اون هم با برگه درخواست مراجع قضایی میدن. فکر نکنم بتونی خودت اقدام کنی.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو همون کلانتری که بازداشت بوده. شاید باهات همکاری بکنن و اگه تعهد داده یا بازداشت شده مدارکش رو بهت بدن.
2720
مرس بچه ها.....

آره واقعا خنده داره.....من به عمرم پامو تو کلانتری نذاشه بودم...از هیچ کدوم از این راها هم سر در نمیارم....

تو یان فامیل به این بزرگی هم که دارم هیچ کس رو ندیدم که تو شناسنامه اش اثر انگشت باشه......تو این چند وقت انقدر بدبیاری داشتم که به همه چیز مشکوکم.................

واقعا خنده داره.....
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
شادی جان ممنون که هنوز تو یادتم....

عزیزم قعلا خیلی درگیرم...سر همون مساله قدیمی.........................

خیلی برام دعا کن....

آمد به سرم از آنه میترسیدم.....

فعلا روزگار دست گذاشته رو تنها امیدم و نقطه ضعفم.....فعلا زار و خسته ام و فقط به این امید دارم نفس میکشم که خدا نامردی نمیکنه..............هنوز یه ذره امید به خدا تو دلم هست وگرنه دیگه نه به دینم نه به آیین کشورم نه به قانون نه به قانون گذار نه به هیچ جنبنده دیگه ای اعتماد دارم.........

خیلی برام دعا کن.........خیلی....
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
2714
بارفتن جان نمیدونم........

هیچی نمیدونم.....یه لحظه طرف از دهنش در رفت گفت..........

فکر کنم این راه هم جواب نیده........

قلبم واقعا فشرده شده...........

خیلی وقته به این نتیجه رسیدم که تو ایران به "زن" باید بگن "ان"

البته ببخشیدا...........

ولی نه تو دادسرا نه دادگاه خانواده نه کلانتری به حرف و شکایت زن اهمیت نمیدن.............

حتی همین وکیلا هم وقتی یه زن و یه مرد درحال صحبت باشن به حرف مرد گوش میدن................

روشون نمیشه بگن ما هنوز مثل امل ها و قدیمی ها فکر میکنیم و شما مون ضعیفه هستین...........

صدای ادعاهای الکیشون داره گوش جامعه رو جر میده.............اما دریغ از یک ذره احترا بهاین جنس مظلوم.....

لااقل به خاطر صدای نازکترشون باید چند تا گوش اضافه براشون میذاشتن....

هی میگن زن رکن خانواده است....

آره رکنشه........اگه زن نباشه مردا پاشونو رو چی بذان برن بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا همشونو با خاک یکسان کنه......

واقعا همینه فافا جان... منم گذرم به این " بیدادگاه " ها افتاده می دونم چی می گی... همش حرف مفت که زن و مرد با هم برابرند... والا اسلام ناب محمدی این نیست... هر جای قانون که یکم مردها رو قلقلک می داد هم به سلامتی حذف کردن یا کمرنگ کردند که تا هر جا می تونن بتازن...
الهی بمیرم... اینو جدی می گم.. منم امیدی تو این زندگی ندارم... یه نی نی هم ندارم.. باور کن حاضرم خدا منو با عزت از این دنیا ببره عوضش زندگی تو رو خوب کنه و یکی از عزیزانمو شفا بده... من که موندنم تو این دنیا بی فایده است لااقل تو با امیرعلیت خوش باشی اوم مریضمون هم شاد باشه...
منم دیشب یه دعوای سخت کردم... اونقدر حرصم داد که ته دو تا چشمام می خاره... می ترسم فشارم زده باشه بالا و خونوریزی چشمی کرده باشم. دو روز هم که تعطیله...
فافا دیشب خیلی داغون بودم دست به اسمون بردم برای خودم دعا کنم اول تو اومدی توی کلامم، اول اسم تو رو اوردم... گفتم خدایا راه نجاتش رو براش مهیا کن...
نمی دونم والا دیگه دعاهام هم دعا نیست.
می دونم داغونی ولی دل شکسته به خدا نزدیکه لطفا تو هم برام دعا کن.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام فافا جون و دوست قدیمی نازنین
خیلی خوشحالم که دوباره پیداتون کردم,تاپیکتونو گم کرده بودم و نمیدونستم در چه اوضاعی هستید ولی خیلی به یادتون بودم
فافا جون حال امیرعلی چطوره؟دیگه واسه خودش مردی شده حتما؟
مشکلت در چه وضعیه؟
دوست قدیمی جون شما چطور هستی؟
امیدوارم خدا هر چه زودتر مشکلتونو حل کنه
اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
سلام هلیا جان... ممنونم از اجوال پرسیت در وضعیت افتضاح هستم... میدونم که فافا هم داغونه این روزها... خدا همه رو نجات بده... می دونی.... بدی اینه که هر دو مون گیر نامرد دروغ گو افتادیم...من زیاد نمی دونم فافا الان براش چه اتفاقی افتاده اما حدس می زنم مردک دست گذاشته روی بچه ای که حتی حاضر نشده بره ببیندش!! مثل ... دروغ می گن اینجور ادم ها... هیچ علاقه به بچه نداره ولی برای آزار و ندادن حق و حقوق زن ممکنه هر حرفی رو بزنه...
شوهر منم دقیقا همینه... یک دروغ گوی تمام عیار... خداوند عالم شاهده که با من چه می کنه و چه بی احترامی ها تحقیر ها و ناجوانمردی هایی در حق من می کنه ولی برای اینکه طلاقم نده و از زیر بار خیلی چیزها از جمله فشار اجتماعی طلاق داد من در بره می گه زنم خوبه!!!!!!!!!!!!!! به جان مادرم قسم اگه معتقد باشه به این حرفش... از من بیزاره... می خواد کاری کنه من درخواست طلاق بدم بره بگه من این کار و اون کارو کردم ولی این زن زندگیشو نم یخواست. نمی دونم متوجه حرف من می شید یا نه... یه جورایی امیدوارم نشید... چون تا چنین جانوری رو ندیده باشید ممکنه متوجه نشید من چی می گم... خدا خودش می دونه من در چه حالی هستم.
یه زن بی خود خیابانی رو به من ممکنه ترجیح بده ولی جلوی مردم و دادگاه رنگش عوض می شه...
خدا ادم رو گیر نامرد نندازه... طرف کافر باشه ولی یک جو شرف و مردانگی داشته باشه... واقعا که امام حسین خوب گفتند اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید... این دو روز دنیا رو به چه حسابی اینجوری می گذرونن من نمی دونم... من خیلی خسته ام
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
واقعا ناراحت شدم
همه ما میدونیم امیر علی حق فافاست,پدری که حتی وقتی بچش به دنیا اومد نرفت ببیندش چه حقی برای داشتن بچه داره
دوست قدیمی جون متاسفانه تو قوانین مملکت ما هیچ حقی برای زن وجود نداره ,مگر اینکه اون مرد کمی مردونگی تو وجودش باشه که نخواد زنشو اذیت کنه وگرنه قانونمون هیچ حمایتی از زن نمیکنه
خیلی براتون ناراحت شدم,همیشه براتون دعا میکنم
اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
واقعا درست گفتند ائمه که دروغ کلید هر شری است... چون اگه قرار باشه دروغ نگی امکان نداره بتونی یه سری یا اصلا خیلی از کارها و اعمال رو انجام بدی... خدا آدم دروغ گو رو روسیاه کنه...
نمی دونم والا... به خدا من از این لوس بازی ها بدم میاد که بگم با خدا قهرم و از این حرف ها( البته کسی رو تخطئه نمی کنم در مورد خودم با اون همه لطف خدا لوس بازی می دونم) وای نمی دونم چه جوریه این همه دعا انگار اثر نمی کنه...
هر کی می خواد بره کربلا و مکه اویزونش می شم التماسش می کنم برام دعا کنه... پدر و مادرم دعا می کنند ... خودم کمابیش نه مثل قبل... شما دوستان خوب... چرا هیچی نمی شه؟؟؟؟
2706