2733
2734
عنوان

دادن شیرخشک به بچه ۵۲ روزه

93 بازدید | 6 پست

سلام بچه من ۵۲روزش هست شیرخودمو میخوره ولی هفته پیش خیلی گریه میکرد که شیرخشک با شیشه شیر دادم بهش و خورد و آروم شد

حالا که میگم شیشه را گرفته آخرشب و صبح هم که بیدار میشه بهش شیرخشک میدم ولی میترسم که نکنه شیرخشکی بشه وشیر خودمو نخورده.

کسی بوده به بچه اش هم شیرخشک وهم شیر خودشو بده و مشکلی نداشته باشه

من میدادم اما با شیشه نمیدا م با قاشق چای خوری میدادم 

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️

من میدادم ولی دیگه شیشه رو بعد از یه مدتی پس میزنه من با قطره چکون بهش شیر میدادم ولی الان که ۱۰ ماهه هست شیشه رو میگیره منم شیر پاستوریزه میدم بهش

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای بهش بده ک ندی مشیمون مبشی من ندادم میگفتم فقط باید شیر خودمو بخوره الان ۱۸ ماهشه له شدم نابود شدم

اگرم نگرفت مهم نیس مهم اینه تو شیر خشک کلی ویتامین هست اخه الان با این‌گرونیا کدوم مادری هرروز انواع ویتامین هارو میخوره بعدم مثلا در روز چندبار بهش شیر خشک بده یا تو خواب بهش بده اصلا خودت راحت تری 

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻