2410
2553
عنوان

چطور میتونم این ادم عوضیو ک هنوزم دوسش دارم رو فراموش کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 18 پست
راس میگی؟؟ چرا؟؟

بخدا  این تجربه خودمه عاشق یکی بودم محل سگ نمیزاش بم ولم کرد رف الآنم عاشقشم ولی بکار کردم یادش بمونه وقتی کات کردیم رفتم با رفیق بم پیشنهاد داد دوس شم ولی طاقت نیاوردم دلم پیشش نبود گفتم ن ولی رفیق‌اش روم کراش زدن هنوزم پیگیرع اما  من جوریم ک خودم زدم به راهی ک مهم نیست ولی هر شب براشش گریه میکنم بروز نمی‌دم ک عاشقشم  وقتی مییینمش قلبم بیشتر میخادش🙂💔😪

میشه برا حاجتم صلوات بفرستی  🖤🤙کاربری قبلی دختر رویایی ۸۱ هستم 🙂 پیـر شُدیم ، اما بُزرگ نَہ . . ! : )💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متولد چه ماهی بود پسره؟ چقدر بی محبت

ارع زنگ میزنم بش قربونت صدقه میرفتم میزد تو ذوقم می‌گفت بسع رفیقاش بم حرف میزد مسخره میکردن می‌خندید می‌گفت. پیش خودم حرف میزنن اگر پشت سرم بود یچی دیگع بود اصلا ناراحت نمیشد ک منو ب تمسخر میگرفتن  شبت دلتنگ بودم میگف  خوابم میاد  می‌رفت منم گریه میکردم بروز نمی‌دادم    منم بعد کات رفتم با رفیقش حرصش در بیارم ولی بعدش گفتم نمیتونم اعتماد کنم ولی کردم قضیه. رو  انگ خرابی زد گفت خراب خیانت کار گفتم من کات بودم باهات  خراب نیستم اینو نگو خلاصه. الان پیگیرع من بیخیال 😄😔  ولی عاشقشم. خیلی    مرداد گلم

میشه برا حاجتم صلوات بفرستی  🖤🤙کاربری قبلی دختر رویایی ۸۱ هستم 🙂 پیـر شُدیم ، اما بُزرگ نَہ . . ! : )💔 
2456