2726

سلام من که امروز جواب ازمایش بتام منفی شد خیلی ناراحتم ..من تو حالت طبیعی باردار میشم ..با ژنتیک داغون جنین ام ..ولی قلب تشکیل نمیشه و سقط میکنم ..الان با پی جی دی و کلی هزینه و اطمینان از سالم بودن دو تا  جنینم جواب ازمایش منفی شد ..خیلی حس بدیه ..

سلام من که امروز جواب ازمایش بتام منفی شد خیلی ناراحتم ..من تو حالت طبیعی باردار میشم ..با ژنتیک داغ ...

عزيزم خيلي ناراحت شدم 

ايشالا به زودي براي همه مامانايي كه اين همه سختي و دل شكستگي كشيدن يه معجزه زيبا اتفاق بيفته

شما كجا انجام دادي و هزينه ش براي دو تا جنين چقدر شد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من برای پی جی دی تعیین جنست  بیمارستان صارم اقدام کردم چند ماه اول من و همسرم دارو تقویتی استفاده کردیم بعد وارد سیکل ای وی اف شدم و بعد تزریق کلی امپول ۷تا  تخمک داشتم

خدایا امیدم تویی🌹🌹

که روز ۱۴ سیکلم پانکچر شدم و تخمکا رو طی یه عمل با بیهوشی دراوردن و فرستادن آزمایشگاه که در لقاح  با اسپرم همسرم ۵ تا جنین با کیفیت خوب تشکیل شدو چون من پولیپ هم ع عمل کرده بودم جنینا رو فریز کردن تا ماه بعد انتقال بدن

خدایا امیدم تویی🌹🌹
2728

من ۳۵ سالمه و دو دختر دارم گفتن که قبل انتقا ل جنینا رو تعین جنسیت  میکنن و اونوقت اگه جنسیت دلخواه تو اون ۵ تا باشه انتقال میدن هزینه هم تا الان کلا حدود ۲۰ میلیون شده  امیدوارم تونسته باشم به دوستانی که میخوان وارد این پروسه بشن کمک کرده باشم انشالله بعد از انتقال هم میام و نتیجه رو اطلاع میدم

خدایا امیدم تویی🌹🌹
سلام من که امروز جواب ازمایش بتام منفی شد خیلی ناراحتم ..من تو حالت طبیعی باردار میشم ..با ژنتیک داغ ...

حسنا جون متاسفم واقعا خیلی سخت کاملا درکت میکنم

ولی نباید امیدت از دست بدی خود دکترام میگن کلا ۳۰ درصد شانس موفقیت هست بازم تلاشت ادامه بده ایشالله دفعه های دیگه میشه

[QUOTE=81720481]من ۳۵ سالمه و دو دختر دارم گفتن که قبل انتقا ل جنینا رو تعین جنسیت  میکنن و اونوقت اگه جنسیت دل ...[/QUOT

عزیزم ممنون که تجربییاتت میگی انشاالله که تو اون پنج تا پسرای خوشگل و تپل مپل داشته باشی و انتقال خوبی داشته باشی وشاهد تولد و بزرگ شدنشون باشی.خدا را صد هزار مرتبه شکر که دو تا دختر داری خدا حفظشون کنه برات.

فقط میتونم بپرسم دکترت توی صارم کیی؟ازش راضی هستی؟

سلام خوبید لطفا اگه هستید واسه همون pgd برای زوج مینور چنتا سوال دارم چون منم مشکل شمارو دارم به شماره 09190397412 من پیام ارسال کنید تا در  یا واتساپ از شما طلاعات بگیرم

زهره خانم من حتما برای بعد از عید میرم مشاوره و دیگه طبیعی اقدام نمیکنم. 2بار امتجان کردم و نشد روان ...

سلام عزیزم بچه دار شدید؟ امیدوارم شده باشید.منکه تاحالا کسی رو ندیدم با پی جی دی بچه دار بشه دکترمم گف یه چیز الکیه جنین سالم رو هم خراب میکنه چون از داخلش سلول بر میدارن بنظرم تخمک اهدایی باید جواب بده

خدایاشکرت.
الهه جان شما در چه مرحله ای هستین،به نظرت پی جی دی فایده داره؟به گفته دکترا من تنها راهم پی جی دی، و ...

منم هیشکسو تاحالا ندیدم اصلا با پی جی دی بچه دار شده باشه فقط و فقط جیب خالی کردنه.بنظرم تخمک اهدایی بگیر

خدایاشکرت.
برای منم سواله که اگر خدای نکرده لانه گزینی انجام نشه باید کل پولو دوباره پرداخت کرد. فکر میکنم اگه ...

سلام خوبید

اگر این پیام منو میبینید لطفا حواب بدید جی شد؟ انجام دادید؟ بچه دارید تروخدا راهنمایی کنید

2706