2410
2553

يدونه سقط داشتم 

هفته چهاردهم سقط شد ، دكتر گفت سقط اول طبيعيه نياز به كاريوتايپ نداره ولي من دادم و فهميدم مشكل دارم دلم شكسته نميخوام اصرار كنم هر چي صلاحه خداست 

دكتر ژنتيك گفت ميتوني باردار شي به طور طبيعي و آمينو كني و غربالگري بعد اگه مشكل داشت سقط كني 

از ترسم پي جي دي كردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
يدونه سقط داشتم  هفته چهاردهم سقط شد ، دكتر گفت سقط اول طبيعيه نياز به كاريوتايپ نداره ولي من ...

سلام شما انجام دادی نتیجه گرفتی،؟من به راهنمایبت احتیاج دارم

منتظر اتفاقای خوبم ...  
2714
ببخشید شما پی جی دی انجام دادین نتیجه گرفتنین ؟

ن

من  و چند خانم تو یه مرکز پی جی دی انجام دادیم.جنین های من همه معیوب بودن.یه خانم دیگه 15تا جنین داشت هیچکدومش به مرحله پی جی دی نرسید و متاسفانه خانمی هم که از لحاظ پی جی دی جنیناش سالم بودن باردار نشد.نظر پزشکمون این بود که خود پی جی دی یه روش تهاجمی هست که ممکنه به کل جنین اسیب برسونه و شما باردار شین بوسیله ای وی اف یا طبیعی و بعدش اگه به هفته دهم رسیدید ازمایشهای غربالگری و امینو سنتز رو انجام بدین

ن من  و چند خانم تو یه مرکز پی جی دی انجام دادیم.جنین های من همه معیوب بودن.یه خانم دیگه 15تا ...

عزیزم یعنی به شمام گفتن با وجود پی جی دی جنین باز هم باید آمینوسنتز کنید ؟؟

زمایش PGD من هنوز این آزمایشو انجام ندادم ولی تصمیم قطعی گرفتم که انجام بدمش...چون منتظر جواب NGS بو ...

عزيزم شما پي جي دي انجام دادين؟ چي شد نتيجه اش؟ 

منم دقيقا شرايط شما رو دارم به راهنماييتون احتياج دارم

سلام عزیزان منم ۵بارسقط داشتم ۳تای اولی که قلب تشکیل نشد وبعدکلی ازمایش باردارشدم که تو۱۸هفتگی فهمیدم مغزجنین مشکل داره وجنین هیدروسفالی داشت وباز امسال هم باردارشدم که اونم هیدروسفالی داشت وجنین رودادیم ازمایشگاه ودکترژنتیک ام گفت که مشکل روپیدامیکنیم واحتمال اینکه بارداری بعدیم پی جی دی کنم خیلی زیاده میخواستم. بگم هرکی شرایط من رو داره بیادبگه باپی جی دی موفق به بارداری سالم شده یان!

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
ن من  و چند خانم تو یه مرکز پی جی دی انجام دادیم.جنین های من همه معیوب بودن.یه خانم دیگه 15تا ...

الهه جان شما در چه مرحله ای هستین،به نظرت پی جی دی فایده داره؟به گفته دکترا من تنها راهم پی جی دی، ولی تا حالا کسی را ندیدم جواب مثبت ازش گرفته باشه

بچه ها تو رو خدا بییاین کمک

2706