2726
نیلا جون خیلی ناراحت شدم. خودتو ناراحت نکن شاید از استرس بوده من شنیدم که استرس خیلی تو کاهش احتمال لانه گزینی موثره . جنین فریز شده نداری که دوباره برات انتقال بدن؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام.
زهره خانوم منم تو شرایط شما هستم. نمیدونم چکار کنم. ولی هرچی فکر میکنم ریسک کردن و امید داشتن به خدا بهتره تا اون یکی. به نظرم تو هم به خدا توکل کن شاید خدا اینجوری میخواد امتحانت کنه. شاید دفعه دیگه اصلا مشکلی پیش نیاد. منم رفتم رویان و آخرش به همین دو راهی برخوردم. پیش چندین دکتر دیگه هم رفتم. همه همینو میگن.
زهره خانم من حتما برای بعد از عید میرم مشاوره و دیگه طبیعی اقدام نمیکنم. 2بار امتجان کردم و نشد روانم داغون شد قسمت جسمیش هم که بماند انگار که دو بار زایمان طبیعی کرده باشی اما با درد و خونریزی بیشتر ولی بچه ای تو بغلت نیست.
احساس گناه از سقط یک جنین هرچند میدونی که اگر بدنیا می اومد هم از زندگی و زندگی کردن در عذاب بوده و اینکه یک چیزی رو از وقتی میفهمی تو شکمته با تمام وجود میخواهیش، نازش میدی، بهش فکر میکنی، از پشت مغازه های سیسمونی که رد میشی هزار تا فکر خوب میکنی خلاصه یه هو همه چیز برعکس میشه و از نظر دیگران اون عزیزکرده دیروز تبدیل به یک چیز بدقدم و بد یمن میشه که باید هرچه سریعتر دفعش کنی.
احساس من بیشتر از همه عصبانیت بود از دست خدا که چیزی که احتمال درست بودنش 3 برابره چرا 2 بار بد اومده. با یک بغض تو گلو که دلم میخواست برم یک جای بلند داد بزنم و از دست آدما و نصیحتاشون که هی میگن صبور باشید، آزمایش خداست و میفهمم چه حسی دارید و ... فرار کنم. حالا هم که عید در راهه و اونایی که از مشکل ما خبر ندارن هر جا میریم میخوان بگن بجنبید دیگه ، پس کی نی نی میارید، همه از شما جلو زدن، چقدر تنبلید بابا، خلاصه نمیدونند که دهن ما چطوری آسفالت شده هی نسخه میپیچند

خلاصه دردسرتون ندم به نظر من افرادی مثل ما باید کلی استرس بکشند و منتظر جواب آزمایشها بشند و هزینه آزمایشها و ویزیت روتین و داروهای ویتامین و ... برای یک جنین بی نتیجه و بیمار رو بدهند. هزینه سقط و کورتاژ احتمالی و عوارش جسمی و روانیش هم اضافه کنید پس به نظر من 8-9 میلیون می ارزه برای پی جی دی
البته این نظر منه که خودمو آدم خوش شانسی نمیدونم
لطفا اگه انجام دادین بیاین بگین یه کم دلمون آروم شه. منم قراره پی جی دی کنم. البته هنوز نرفتم ولی تصمیممونو گرفتیم.انشاالله شهریور. اگه تجربیاتتونو بگید خوشحال میشیم.
ONLY. GOD.
سلام بچه ها من یه سقط داشتم تو2ماهگی و بعد یه بارداری که هنوز ادامه داره وبچه اننسفاله قراره بدنیا اومد بدیم پاتولوژی برسی اتوپسی و ژنتیک اگه مشگل ژنتیکی باشه احتمالا پی جی دی باید بشیم خیلی ناراحتم چون سرچ که کردم میگن درست انجام نمیشه چون تخصص چندتا ژن معیوبو داره ایران بقیه رو نمیتونه شناسایی کنه و درصد موفقیتش کمه امیدوارم مشکلمون چیزی باشه که بتونم دوباره طبیعی باردار شم
منم به جمعتون راه میدید عایا....من و همسرم هر دو مینوریم ...با 2 تا بارداری که هر دو به سقط ختم شد.....اولی تو سال 88 تو هفته 18 باداری و دومی همین یه هفته پیش تو هفته 15 بارداری....از نظر روحی خیلی خیلی داغونم.................تو 4 ماه بارداریم به همه دروغ گفتم که باردار نیستم .....الان همه یه جورایی شک کردن.....درد جسمی و روحی که خودم دارم به کنار ...از حرف مردم و زخم زبوناشون خیلی می ترسم..... الان هم من و همسرم تصمیممون برای پی جی دی قطعیه.....اما خودم دوست دارم با کسانی که این کار رو انجام دادن بیشتر مشورت کنم....
خدایا....
2706