2726
من رفتم برای کارهای اولیه و بعد منصرف شدم برای تالاسمی بسیار پرهزینه تر است کیت مخصوصی داره که باید وارد بشه بین 17-22 میلیون هزینه داره و درصد موفقیتش همون 30 -34 درصده مثل تمام کسانی که برای مشکل ناباروری اقدام میکنند دکتر معتقده که اینکه شما بارور هستید و بطور طبیعی باردار میشید احتمال موفقیت رو اضافه نمیکنه . هرچی خدا بخواد تا ببینیم چی میشه شاید یک بار دیگه بصورت طبیعی اقدام کنیم. شما در چه مرحله ای هستید؟؟؟ به شما چه اطلاعاتی دادند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا همه همین قدر هزینه داره?یا فقط تالاسمی ?مثلا من بچه اولم ناشنوا به دنیا اومد واسه ناشنوایی هم همین قدر هزینه میشه ?نمیشه حالا که این همه هزینه میشه دوقلو یعنی دو تا جنین انتخاب. کرد?
خدایا شکرت که زندگیمو روز به روز بهتر میکنی!!!
2728
بله هزینه پى جى دى خیلى بالا است همین حدودا ١٥ میلیون یکم بالا یکم پایین و در صد موفقیتش ٣٠در صد هست رویان این سینا یا حتى خانم دکتر عارفى انجام مى دن به من اول گفته بودن پى جى دى براى حل مشکل من خوبه من سقط مکررى هستم اما الان مى گن پى جى دى در موردى کاربرد داره که بدونن کدوم ژن رو باید تغییر بدن و چون در سقط مکرر زیر سه ماه نمى دونن کدوم ژن رو باید درست کنن پس به درد من نمى خوره من واقعا گیج شدم چرا این دکتر ها این همه حرف جور وا جور مى زنن
هزینه ی ای وی اف _پی جی دی برا تعیین جنسیت چقدره ،میدونید؟ هزینه ی ای یو ای چقدر؟ اگه اطلاعاتی در این زمینه دارین ممنون میشم در اختیارمون بزارید
از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر میدهم، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست .
حالا هم از بارداری و بچه و آزمایش و سونو و مطب دکتر و هرچیزی که به بارداری مربوط میشه، متنفرم. به نظر شما چه کنم؟ عطش فرزند دار شدنم رو چطور کنترل کنم و پاسخ بگم. از بچه آوردن و بزرگ کردن هم به شدت بدم میاد. حالا موندم چه کنم؟ با این چندرغاز حقوق کارمندی هم پول ندارم که صرف هزینه های هنگفت پی جی دی بکنم و در آخرش هم نتیجه نگیرم. خدایا پس من چه کنم؟
پی جی دی
**وتوکل علی الله وکفی بالله وکیلا**درکارهابرخداتوکل کن(که تنها)خدابرای مددونگهبانی کفایت است.آیه3احزاب**<< أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ » » ** خدا یا به حق شش ماهه امام حسین قسمت میدم خودت حافظ نینی ام باش..
2706