2410
2553
عنوان

بچه ها من چرا این مدلیم آخه

108 بازدید | 7 پست

من یه آدمیم که گاهی باید از مادر بودن و همسر بودنم فاصله بگیرم وبرای چندساعت خودم باشم و خودم 

تا بتونم با انرژی بگردم به نقشهام  و خودم پیدا کنم 

الان امروز بشدت احتیاج داشتم برای خودم باشم ازصبح افتادم به جون کارها  ولی انرژیم در پایین ترین سطح ممکن

به همسرم که زنگ زدم گفت برو 

بهتر یه مادر شاد باشی تا یه مادر خسته و بی حوصله 

گفت برو و بچه خونه باشه ( ۸ساله)منم تا یکی دوساعت دیگه میام 

اما حریف دلم نشدمو نتونستم تصمیم بگیرم و پا روی احساس مادرانه م بذارم و بچه رو بذارم

با اینکه پیش اومده بارها که بچه تنها بمونه 😭😭😭الان هم نرفتم بیرون هم انگار حال روحیم بدتر شده بغض دارم😫😫

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند

الان همسرم زنگ زد گفت چی شد بلاخره رفتی بیرون گفتم دلم نیومد برم گفت اشکال نداره فردا کلا متعلق بخودت باش

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم مثل توام و گاهی دوست دارم ساعتها تنها باشمو انرژی بگیرم ولی نمیشه بچه هام میمونن و جایی نی ...

من پسرم کاملا آگاه و توجیح و می مونه 

نمیدونم چرا حریف حس مادریم نشدم 

و نتونستم کنار بیام و سخت شد برام😭

2720
الان همسرم زنگ زد گفت چی شد بلاخره رفتی بیرون گفتم دلم نیومد برم گفت اشکال نداره فردا کلا متعلق بخود ...

خوب کاری کردی عزیزم چون یهویی شده و از قبل هماهنگ نکرده بودی بهترین کار رو کردی خدای نکرده اگه تو اون‌دو ساعت کوچکترین ناراحتی برای بچت پیش بیاد بیشتر ناراحت میشی، خوبه که آدم این مدلی باشه بد نیست که شما بهرحال مسئولیت دارید نمیشه یهویی این تصمیمات رو بگیری

خوب کاری کردی عزیزم چون یهویی شده و از قبل هماهنگ نکرده بودی بهترین کار رو کردی خدای نکرده اگه تو او ...

حالم اخه خوب نیست طپش قلب دارم و استرس

من باید حتما بیرون برم و راه برم که حالم مساعد بشه

حالم اخه خوب نیست طپش قلب دارم و استرس من باید حتما بیرون برم و راه برم که حالم مساعد بشه

درست میگی اگه کمکی میکنه یه آرامبخش بخور و یه دوش آب گرم‌ بگیر شاید بی قراریت کمتر بشه شما احتمالا خیلی درون‌گرا هستین و نیاز دارید از تنهاییتون انرژی بگیرید

درست میگی اگه کمکی میکنه یه آرامبخش بخور و یه دوش آب گرم‌ بگیر شاید بی قراریت کمتر بشه شما احتمالا خ ...

اره درسته 

عاشق تنهایی م هستم و باید حتما تنها باشم  یه تایمی

2714