2726
عنوان

میترسم باطل شده باشه😔😔

335 بازدید | 12 پست

دیروز چله مو از اول شروع کردم 

امشب همش خواب های بد میدیدم (۱۸+) مثل الت تناسلی مردا و از این خواب های بد یعنی چلم باطل شده؟ 

من که خواب بودم دسته خودم نبود الان میخوام نماز استغفار بخونم 😔😔

غسلش باید بگیری بعد نماز بخونی نه چله باطل نشده

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
غسلش باید بگیری بعد نماز بخونی نه چله باطل نشده

باید اول غسل بکنم؟ خوب من نماز صبحمم خوندم و زیارتم خوندم اشکال نداره؟؟؟؟

میتونم غسل نکنم اخه الان جایی نیستم که بتونم غسل بکنم 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بید اول غسل بکنم؟ خوب من نماز صبحمم خوندم و زیارتم خوندم اشکال نداره؟؟؟؟ میتونم غسل نکنم اخه الان ج ...

ببین شماره میدم زنگ‌بزن بپرس دقیق توضیح بدن اگه نتونی غسل کنی چیکار کنی فکر کنم تیمم باید بکنی بزانماز

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2728
ن والا نشدم

پس چیه جریان

پس چیه جریان

تو خواب یکی از نزدیکانمو دیدم که داشت با الت خودش بازی میکرد منم خیلی عصبی شدم میخواستم بفهمه که من دیدم داشته چه کاره زشتی انجام داده و اون یکی خواب و زیاد یادم نیست فقط میدونم ارضا نشدم 

تو خواب یکی از نزدیکانمو دیدم که داشت با الت خودش بازی میکرد منم خیلی عصبی شدم میخواستم بفهمه که من ...

اهان پس مربوط به تو نبود تاجایی که میدونم ار ض و دخ غسل نیاز براخواب تو نیاز نیس

باز من دقیق نمیدونم اطلاعاتم در این حد اگه کسی میدونه ازش بپرس