2737
2734

من پسرم که بدنیا اومد یه خانم نیرو کمکی شوهرم گرفت که همه کارها رو میکرد 

اما ایشون به رحمت خدا رفت 

بعد دیگه نیرو کمکی های متفاوتی هر بار تو این سالها اومد اما هیچکدامشون کارشون باب دلم نبود مثل اون خانم خدابیامرز

حتی نیرو کمکی مرد  آوردم باز کارش جالب نبود فکر کن شوهرم بهش یاد داد شیشه چطور تمیز کنه🤦🏽‍♂️ 

من موقعی که سفر می رفتم 

همسرم نیرو کمکی دو نفر آورد کارشون بد نبود اما زده بود یکی دوتا از وسایل دکورم توی سرویس بهداشتی شکسته بود بعد قایمش کرده و من اتفاقی دیدمش و شوهرم که اصلا متوجه نشد

حالا واقعا من موندم و یه خونه پر کار که هرچی میدوم نمی رسم حقیقتا 

البته خودمم خیلی بشور بساب بلد نیستم

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند

حالا خانومهایی که نیرو کمکی دارید وتهرانید اگر شرکت معتبر با نیرو خوب میشناسید معرفی کنید من دوتا نیرو میخوام که ثابت در هفته سه بار بیاد

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متم یه پسر دوساله دادم الان ۸ماه باردارم هیشکی روهم توی این شهر ندارم 

شوهرم میگه بیا کمکی برات بگیرم خودم دوستندارم 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
خونت چن متره که ۲ نفر باید بیان کمکت من خونم ۱۵۰۰متره بچه کوچیک هم دارم خودم تمیز میکنم سختمه کسی ...

۱۵۰۰متر؟؟؟؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738
خونت چن متره که ۲ نفر باید بیان کمکت من خونم ۱۵۰۰متره بچه کوچیک هم دارم خودم تمیز میکنم سختمه کسی ...

۱۵۰۰متر؟زمین فوتباله مگه؟

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
حالا خانومهایی که نیرو کمکی دارید وتهرانید اگر شرکت معتبر با نیرو خوب میشناسید معرفی کنید من دوتا نی ...

چقدر میگیرن هربار؟

2706