2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حیف پول نیسست برای گوشی اینقدر خرج کنی 

لابد بهترین خونه و بهترین ماشین زیر پات هست 

بچه هات رو هم سر و سامون دادی

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
کار کردن باشو یاد میگیرم بنظرتون?

اره عزیزم کاری نداره اما اگ میخایی مطمعن شی اول برو ی مدل نگاه کن یا از کسی بگیر باهاش کار کن ببین بنظرت چجوریه اگ خوشت اومد بخر ک پشیمون نشی بعد

حیف پول نیسست برای گوشی اینقدر خرج کنی   لابد بهترین خونه و بهترین ماشین زیر پات هست  ...

نگاکردم تو کشوری که پراید ۳۰۰تومن باشه ۴۰ توکن دادن واسه گوشی منطقیه بعدم ادم باید همیشه بهترین وسایل برا خودش بخره 

2714
نگاکردم تو کشوری که پراید ۳۰۰تومن باشه ۴۰ توکن دادن واسه گوشی منطقیه بعدم ادم باید همیشه بهترین وسای ...

بقیه چیزات اوکی هست ؟

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
😄😄😄مجردم ماشین هم منتظر وامم دخترم هستم خونه به عهده همسر محترمه

وام نگیر یا کمتر بگیر 

ماشین رو با پولی که داری بخر 

همسر محترمت خونه داره حالا ؟ یا منتظری که خواستگار خونه دار بیاد سراغت ؟

منتظر خواستگار خونه دارم عزیز

ان شالله برسه برات

2706