2410
2553
سلام رز جان خوبی.من هم شیر خشک میدم هم شیر خودمو.من میزارم هر وقت گرسنه شد.دخترمن معده حساسی داره خودش تا نخواد نمی خوره اگرم به زور بدم بالا میاره وتا چتد ساعت دل درد میگیره.من کم کم میدم 120 تا درست کنم خودش نصفه ول میکنه بقیه شو بعد نیم تا 1 ساعت می خوره.کلا هم اینقدر که دکتر گفته نمی خوره
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

fandogh joon to hamoon fandoghi ke too doran bardari ba ham sohbat kardim
nini to ham 3 maheshe
ninie man aslan shab bidar nemishe
vaghti be dr goftam 600 ta dar rooz mikhore
goft khaiiiiiiiiiiiiiiiiiili kame hatman shab ham bidaresh kon behesh bede
ha ba bidar kardanesham 700 mikhore
nemidoonam chi kar konam
2720
2714
اره رز جان .خودمم...دخترم 3 تیر دنیا اومد.دیانا شب بیدار میشه اما چون شیر خودمو تو خواب میخوره(تو بیداری نمی خوره)یه کم می خوره خوابش میبره..دیتا هم 600-700 تا می خوره
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
دختر منم 3 ماهش تموم شده.و هر 4 ساعت 60 سی سی میخوره.کلا در روز 400 تا 450 سی سی میخوره.من باید همیشه شیشه به دست بالای سرش باشم شاید 10 سی سی بخوره.من هومانا 1 میدم بهش.وقتی نخواد شیر بخوره با زبون میده بیرون اگه در نیارم با دست میزنه زیرش یا سرشو مرتب تکون میده
خانمی بیشتر به احتیاج نی نی توجه کن من اینکار رو میکنم دخترم الان 11 ماهشه موفق هم بودم البته بعضی روزها که کم اشتها میشه اوایل اینطوری بود و کم میخورد به دکتر گفتم بهش یک هشتم قرص سیپروهپتادین اونم شبها تجویز کرد تو آب قند حل میکردم میدادم کلی بهتر میشد الان که خدا رو شکر بهتر هم شده الان که 11 ماهشه و غذا هم میخوره تقریبا هر 3-4 ساعت 120 سی سی شیر میخوره